Amazon Prime Battlefield 4 Nasıl Alınır? Prime Gaming’de Battlefield 4 Ücretsiz Oldu!

Amazon Prime sayesinde günümüzde birçok farklı ürünü insanlar oldukça ucuza alabilmektedir. Ayrıca Amazon’un Prime üyelerine bir ayrıcalık olarak tanıdığı Prime Gaming sayesinde birçok farklı oyun içi içeriği veya oyunu ücretsiz olarak talep edebilir ve bunları kullanabilirsiniz. Prime Gaming’in son olarak oyunculara sunduğu oyun ise Battlefield 4 oldu. Geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler olan ve hala daha birçok kişi tarafından oynanmaya devam edilen Battlefield 4 Prime Gaming’de ücretsiz oldu. Bu yazımızda Amazon Prime Battlefield 4 nasıl alınır ile ilgili bir içerik derledik.

Prime Gaming’de Battlefield 4 Ücretsiz Oldu!

Amazon Prime, Türkiye pazarına giriş yaptığından beri birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmişti. Kullanıcılarına özel olarak uyguladığı indirimler ve farklı içerikler diğer birçok firmadan daha fazla avantaj sunmakta. Özellikle oyuncuların işine yarayacak birçok farklı içeriği ücretsiz olarak sunan Prime Gaming sayesinde, Amazon firması milyonlarca Türk kullanıcıya erişmeyi başardı. League of Legends gibi popüler oyunlardan farklı oyun için kozmetikler veya popüler oyunları ücretsiz olarak sunan Prime Gaming’in yeni bombası Battlefield 4 oldu. Oyunculara ücretsiz olarak Battlefield 4 oyununu nasıl alacağınızı sizlere açıkladık.

Amazon Prime Battlefield 4 Nasıl Alınır?

Amazon Prime üzerinden Battlefield 4 almak için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Aşağıdaki maddeleri takip ederek siz de Prime Gaming üzerinden ücretsiz olarak aldığınız Battlefield 4 oyununu Origin hesabınızda aktif edebilirsiniz. Ancak şunu belirtmeliyiz ki ücretsiz olarak Battlefield 4 sahibi olmak için Amazon Prime üyesi olmanız gerekmektedir.

  • İlk olarak buradaki linke tıklayarak Prime Gaming Battlefield 4 sayfasına gidin.
  • Ardından görselde bulunan “Şimdi talep et” yazısına tıklayın.

  • Talebiniz onaylandıktan sonra karşınıza Origin ürün anahtarı kodu gelecektir. Bu kodu kopyalayın.
  • Bilgisayarınızda kurulu olan Origin uygulamasını açarak Origin hesabınıza giriş yapın.
  • Origin istemcisi üzerinden “Oyun kitaplığı” ögesine tıklayın.
  • Ardından sağ üst köşede bulunan “Oyun ekle” seçeneğine tıklayarak Prime Gaming’den kopyaladığınız Origin ünüh anahtarını buraya yapıştırın.

Yukarıdaki adımları tamamlayarak siz de ücretsiz olarak Prime Gaming ile Battlefield 4 sahibi olabilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar dileriz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.