Among Us’ta Nasıl Her Zaman İmpostor Olunur? Among Us İmpostor Olma Yolları

Among Us’ta oyuncuların oynamaktan en keyif aldığı karakter şüphesiz Impostor‘dır. Bu yazımızda sizlere Among Us’ta nasıl her zaman Impostor olabileceğinizi ve Impostor olma yollarını derledik.

Çocukluğumuzda oynadığımız oyun vampir köylüyü herkes bilir. Oyunda bulunan karakterlerden en keyifli olanı şüphesiz vampirdi. Herkes yöneticinin kendisini vampir seçmesini ister, bunun nedeni ise oyunu en aktif olarak oynayan kişinin vampir olmasıdır. Buradaki yazımızdan bu harika oyunu nasıl indireceğinize ulaşabilirsiniz.

Among Us’a çocukluğumuzda oynadığımız vampir köylü oyunun gelişmiş hali diyebiliriz. Oyunda normal karakterler belirli görevleri tamamlayarak Impostor tarafından öldürülmemeye çalışmaktadırlar. Impostor ise bu oyuncular görevlerini tamamlamadan önce etkisiz haline getirmeye çalışmakta. Impostor’ın bu görevi yaparken dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmakta. Örneğin: öldüreceğiniz normal bir bireyi öncesinden dikkatli bir şekilde takip etmeli ve etrafınızda kimse yokken bu işi halletmelisiniz.

Şimdi de Among Us’ta Impostor olmak için neler yapmanız gerektiğine değinelim. Ayrıca buradaki yazımızdan Among Us’ta nasıl isim değiştireceğinize ulaşabilirsiniz. 

Among Us’ta Impostor Nasıl Olunur?

#1. Adım: Freeplay Seçeneğinden Harita Seçin

İlk olarak Oyunun ana menüsünde bulunan “Freeplay” seçeneğinden üç farklı haritadan ( The Skeld, Polus veya Mira HQ) birini seçerek oyuna giriş yapın.

#2. Adım: Haritadaki Bilgisayar Gidin ve Üzerine Tıklayın

Oluşturduğunuz haritada “kafeterya” bölgesinde bulunan bilgisayarın yanına gidin. Bilgisayarı açmak için sağ altta bulunan “customize” seçeneğini kullanabilirsiniz veya bilgisayarın üzerine bir kere dokunabilirsiniz.

#3. Adım: Sağ Altta Bulunan “Be_Impostor.exe” Klasörüne Tıklayın

Bilgisayarın açılmasının ardından “Task Tester 2000” adlı bir pencere karşınıza gelecek. Bu pencerede en sağ altta bulunan “Be_Impostor.exe” dosyasının üzerine bir kere tıklayın.

#4. Adım: Artık Impostor’sınız

Sağ altta bulunan kırmızı dosyanın üzerinde “tik” işareti oluşmasının ardından siz de Impostor olursunuz. Bu durumda artık “Sabotaj” yeteneklerinizi kullanarak diğer takım üyelerini öldürebilir ve oyunu kazanmada diğer Impostor ile birlikte hareket edebilirsiniz.

Among Us oyununda benim de en keyif aldığım karakter Impostor. Diğer karakterlerden farklı olarak daha fazla görevi bulunan, heyecanın ve aksiyonun daha fazla yaşandığı Impostor karakterinde dikkatli oynamanız çok önemlidir. Artık nasıl Impostor olacağınızı biliyorsunuz, dikkatli ve sinsi şekilde oyunu kazanabilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar dileriz…