Apex Legends Hızlı Level(Seviye) Atlama Taktikleri, Apex Legends Hızlı XP Kazanma – Güncel 2021 8. Sezon

Apex Legends, pek çok oyunsever tarafından tercih edilen bir Battle-Royale savaş oyunudur. Aktif olarak Steam de dahil olmak üzere birçok platform üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen oyun, 60 kişilik ekipleri halinde savaşmayı ve sona kalmayı amaç edinen bir yapıya sahip. Apex Legends’ta seviyeler ve bu seviyeleri atladıkça elde edebileceğiniz ödüller bulunmakta. Oyuna yeni başlayanlar için level atlamanın oldukça zor olduğunu söylemeden geçmeyelim. Oyuna alıştıkça daha hızlı bir şekilde level atlayabilir ve daha üst seviyelerde rekabet edebilirsiniz. Bugünkü yazımızda sizlere Apex Legends Hızlı Level(Seviye) Atlama Taktiklerini sunacağız. Bu sayede Apex’teki seviyenizi nasıl hızlı bir şekilde artırabilirsiniz bunu öğreneceksiniz.

Apex Legends Yüksek Seviye Avantajları Neler?

Apex Legends’ta pek çok farklı seviye bulunmakta. Bu seviyeler sayılar ile belirlenmiş durumdalar. Yani level 1’den başlayarak 3 haneli leveller dahil hesabınızı kasabilirsiniz. Peki, bütün bu seviyeler ne anlama geliyor, bu seviyelerin ardındaki ödüller neler? Bu soruya verebileceğimiz en basit yanıt, oyunda yer alan ve normal şartlarda pahalı fiyatlardan satışa sunulan karakterleri belirli seviye barajlarında ücretsiz olarak elde etmenizdir diyebiliriz. Oyunda yer alan para biriminden her seviye başına çeşitli miktarlar ödüllendirilirsiniz. Bu sayede de bu para birimini kullanarak karakterleri ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Apex Legends Hızlı Level(Seviye) Atlama Taktikleri

1- Solo/Duo Modda Oyunlara Katılmak

Apex Legends’ta yer alan solo veya duo oyun modlarına girerek şansınızı deneyebilir ve oyun sonunda istatistiklerinize göre kazanacağınız XP miktarları ile anlık seviyenizi yükseltebilirsiniz.

2- Dereceli(Ranked) Maçlarda Mücadele Etmek

Apex Legends’ta şüphesiz en fazla XP elde edebileceğiniz oyun modu Ranked moddur. Bu modda dereceli düzeyinizi arttırırken rekabetçi modun tadını çıkarabilir ve seviyenizi hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

3- Ücretsiz Gamepass Görevlerini Tamamlamak

Gamepass’i satın almadan edinebileceğiniz bir ödüller serisi bulunmaktadır. Bu ödüllerde yer alan XP ödüllerini de kendinize katabilirsiniz.

4- Gamepass Satın Almak

Bu aşamada oyuna para yatırmanız gereklidir. 80 TL gibi bir ücret karşılığı Apex Legends Gamepass satın alarak çok hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz.

5- XP Bonusu Kullanmak

Nadiren verilen XP bounusu ödüllerini alarak ve kullanarak kazandığınız XP oranını katlayabilir ve bu sayede hızlıca level atlayabilirsiniz.

6- K/D Oranınızı Arttırmak

Apex Legends modlarında elde edeceğiniz harika istatistikler de level atlamanın anahtarlarındandır. Yüksek kill ve assist oranına sahip olan oyuncular daha iyi ödüller kazanabilmektedirler.

Sizlerle bildiğimiz Apex Legends Hızlı Level(Seviye) Atlama Taktiklerini paylaştık. Yukarıda yer alan 6 taktiği de uygulayarak siz de Apex Legends oyununda yüksek seviyeleri görebilir ve düşmanlarınızı korkutabilirsiniz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.