Battlefield V Amazon Prime ile Ücretsiz Oluyor, Amazon Prime’dan Battlefield V Ücretsiz Nasıl Alınır?

Battlefield serisi, son yıllarda oldukça popüler bir hal alan multiplayer oyun mantığını en iyi şekilde uygulayan oyunların başında gelmektedir. Pek çok otoriteye göre en çok beğenilen savaş oyunu olan Battlefield, hikaye odaklı modları ile birlikte de oldukça başarılı işler gerçekleştirmekte. En son çıkan oyun olan Battlefield V ile birlikte eski dönemlerde yer alan savaş hikayesi anlatımını şimdilik noktalayan seri, yeni oyun Battlefield 2042 modern çağda geçecek ve gelecek temasına dayanarak raflardaki yerini alacak. Bütün bu gelişmelerin ardından bir bomba da Amazon Prime Gaming cephesinden geldi. Serinin son oyunu olan Battlefield V Amazon Prime ile Ücretsiz Oluyor. Bugünkü yazımızda sizlere Amazon Prime’dan Battlefield V Ücretsiz Nasıl Alınır? bunu açıklayacağız.

Ülkemizde yaşanan kur artışı nedeniyle bu tarz büyük oyun serilerinin son oyunları genelde ulaşılamaz olarak görülmekte. Bunun başlıca nedeni, ürünlerin yurt dışı birim fiyatları olarak ucuz tüketimi ve ülke içine giriş yaptığındaki yaşanan büyük artıştır diyebiliriz. Ülkemizde yayınlanan yeni bir AAA oyun ortalama 400-500 TL gibi bir fiyat bareminden karşımıza gelmektedir. Battlefield V gibi bir oyunun da bu kalibrede olduğunu düşünürsek eğer, ücretsiz bir şekilde bu oyunu kütüphanenize ekleyebilmeniz oldukça değerli bir hediyedir diyebiliriz.

Battlefield V Ne Zaman Ücretsiz Olacak?

Amazon tarafından sürdürülen bir proje olan Prime Gaming, daha öncesinde de oldukça büyük oyunları hediye olarak vermişti. Battlefield 4 ve Battlefield 1 gibi serinin diğer oyunları da yine bu platformun üyelerine ücretsiz olarak sunulmuştu. Battlefield V oyunu da 2 Ağustos tarihinden itibaren kısa bir süreliğine ücretsiz olarak alınabilecek. Ürünü hesabınıza talep ettikten sonra dilediğiniz kadar oynayabileceksiniz.

Amazon Prime’dan Battlefield V Ücretsiz Nasıl Alınır?

Öncelikle Amazon Prime Gaming‘e aylık veya yıllık olarak abone olmanız gerekmekte. Bunun için Amazon Prime hesabı açabilir ve ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İlk ay ücretsiz olan bu platform daha sonraki aylarda aylık olarak 7.90 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Hesabınızı açtıktan sonra 2 Ağustos‘u beklemelisiniz. Oyunu alabilmek için Prime Gaming sayfasına gitmeli ve burada yer alan oyunu talep et butonuna tıklamalısınız. Daha sonra, platform sizden Origin hesap bağlantısı talebinde bulunacak. Buradan Origin hesabınıza giriş yaparak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri uyguladığınızda siz de Amazon Prime Gaming‘in dağıtacağı Battlefield V oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.