BluTV Bu Hafta Sonu Herkese Açık Olacak! BluTV’ye Girmek İçin Gereken Şifre Nedir?

BluTV, günümüzde birçok kişinin sıklıkla kullandığı dizi ve film izleme platformlarından birisidir. Bu hafta sonu ülkemiz genelinde uygulanacak sokağa çıkma yasağı kapsamında BluTV, bünyesinde barındırdığı bütün içerikleri ücretsiz olarak sunacak. Peki bu hafta sonu herkese açık olacak BluTV ücretsiz olarak nasıl izlenilir? BluTV’ye girmek için gereken şifre nedir? Yazımızın devamında detayları sizlerle paylaştık.

BluTV, bünyesinde birçok popüler dizi ve filmi barındıran online bir platformdur. Netflix, Prime Video gibi rakiplerine karşı kullanıcılarına çeşitli jestler yapan BluTV, bu hafta sonu bütün herkese içeriklerini ücretsiz olarak sunma kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan hafta sonu sokağa çıkma yasağı kapsamından dolayı birçok kişi evinde ne yapacağını bilmemekteydi. BluTV’nin yeni duyurduğu bu kararla birlikte siz de BluTV’de bulunan birçok mükemmel içeriğe hafta sonu boyunca oluşabilirsiniz.

BluTV’ye Ücretsiz Olarak Nasıl Giriş Yapılır?

BluTV’nin yaptığı duyuru ile birlikte hafta sonu boyunca BluTV’de bulunan içeriklere ücretsiz olarak ulaşabileceğimizi öğrendik. Peki BluTV’ye giriş yapmak için gereken şifre nedir? 

BluTV’de bulunan içerikleri izlemek için platforma giriş yaptıktan sonra “blutvizliyorum” şifresini girerek online platforma kolayca giriş yapabilir ve burada bulunan içerikleri hafta sonu boyunca ücretsiz olarak izleyebilir. BluTV’nin insanları bu zor zamanda biraz olsun rahatlatmak amacıyla yaptığı bu çalışma sayesinde popüler dizi ve filmleri izleyerek hafta sonunu güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.