CS:GO Bıçak Hilesi Var Mıdır? CS:GO Bıçak Hilesi 2021

CS:GO, günümüzde en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde oyuncuların kullanabileceği birçok kozmetik bulunmaktadır. Bu kozmetikler arasında oyuncuların en sevdiği şüphesiz, özel bıçaklardır. Birçok farklı bıçağın ve bıçak kostümünün olduğu CS:GO’da oyuncuların topluluk sunucularında kullanabileceği farklı bıçaklar bulunmaktadır. Bu yazımızda CS:GO bıçak hilesi var mıdır? CS:GO bıçak hilesi ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

CS:GO, günümüz oyun dünyasında FPS oyun severler tarafından en sevilen oyunların başında gelmektedir. Yaklaşık 10 yıldır piyasada bulunan ve hala daha milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam edilen CS:GO’da birçok farklı oyun içi kozmetik bulunmaktadır. Bu kozmetiklerden oyuncuların en çok talep gösterdiği ve en çok kullandığı ise şüphesiz CS:GO bıçaklarıdır. CS:GO için artık klasikleşmiş bir hal alan CS:GO bıçakları oyun içerisinde oldukça iyi durmakta ve ayrıca bu bıçakların Steam pazar değerleri binlerce TL’yi aşabilmektedir. Siz de bu bıçakları topluluk sunucularında bıçak kodu kullanarak deneyebilirsiniz. Yazımızın devamında CS:GO bıçak hilelerinin neler olduğunu sizlere açıkladık.

CS:GO Bıçak Hilesi Var Mıdır?

CS:GO’da oyuncuların kullandığı birçok farklı bıçak bulunmaktadır. Bu bıçaklardan en popülerleri ise M9 Bayonet Bıçağı, Bayonet Bıçağı, Kelebek Bıçağı, Karambit Bıçağı, Talon Bıçağı ve Avcı Bıçağı’dır. Ancak bu bıçaklar oldukça pahalı ve oyun içerisinde bulunan kasalardan çıkma ihtimali oldukça düşük olduğundan dolayı, oyuncuların birçoğunda bu tarz bıçaklar bulunmamaktadır. Birçok oyuncu bu durumdan dolayı CS:GO’da bıçak hilesi olup olmadığını merak etmekte.

CS:GO’da bu tarz kozmetikleri oyuncuların kullanması için oluşturulmuş farklı programlar bulunmaktadır. Ancak bu programlar Valve tarafından kesinlikle yasaklanmış 3. parti programlardır. Yani bilgisayarınıza indirip bu programları kullanmanız ve Valve’ın bu programları tespit etmesi halinde oyun içerisinde VAC ban yemeniz oldukça muhtemeldir. Bu nedenle bu programları kesinlikle kullanmamalısınız. Ayrıca internet sitelerinde bulunan CS:GO bıçak hilesi tarzı programları kesinlikle bilgisayarınıza indirmeyin. Aksi taktirde Steam hesabınız çalınabilir veya bilgisayarınıza kalıcı hasar verebilirsiniz.

Siz de yukarıda verdiğimiz CS:GO bıçak kodlarını konsola yapıştırarak bu bıçakları deneyebilirsiniz. Ancak bu kodlar resmi sunucularda işe yaramamaktadır. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.