CS:GO Eternal Fire Maç Takvimi, Oyuncuları, Haberleri

CS:GO Eternal Fire Maç Takvimi, Oyuncuları, Haberleri. CS:GO, günümüzün en popüler FPS oyunları arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır piyasada bulunan ve temelleri en sağlam oyunlardan birisi olan CS:GO’da düzenli olarak birçok farklı etkinlik ve turnuva düzenlenmektedir. Bu turnuvalar farklı takımların katılımı ile oynanmaktadır. Uzun süredir birçok forumda dolanan “Turkish dream team” adı altında bir Türk takımı kurulacağı söylentiler arasındaydı. Geçtiğimiz haftalarda bu haberler doğru çıktı ve Eternal Fire adı altında bir Türk takımı kuruldu. XANTARES, Woxic, İmorr, Isaa ve Calyx’in katılımıyla kurulan bu yeni Türk takımı farklı takımlarla mücadele etmeye de başladı. Bu yazımızda CS:GO Eternal Fire takımının maç takvimi, oyuncuları ve haberleri ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

CS:GO, günümüzde e-spor turnuvalarının gelişmesinde  büyük bir katkı sağlamıştır. Yıllardır yüksek para ödülüne sahip turnuvalar düzenleyen CS:GO, birçok ünlü takımın da katıldığı bu turnuvalar sayesinde bünyesine önemli kitleler katmayı ve uzun süre boyunca ayakta kalmayı da başarmıştır. Günümüzde birçok adı bilinen takımların CS:GO sayesinde nam kazanıp diğer e-spor dallarında da başarılara imza attığı biliniyor. Bu takımlar arasında bizleri en çok gururlandıran ise Space Soldiers olmuştu. Space Soldiers’ın dağılmasının ardından uzun bir süre boyunca başarı getiremeyen Türk takımlarına, CS:GO severleri oldukça heyecanlandıran Eternal Fire takımı eklendi. Peki bu yeni kurulan Eternal Fire takımının maç takvimi, oyuncuları ve haberlerine nasıl ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında sizler için bunu paylaştık.

CS:GO Eternal Fire Maç Takvimi, Oyuncuları, Haberleri

CS:GO Eternal Fire takımı henüz yeni kurulduğundan dolayı birçok CS:GO sever takımı nereden takip edeceğini bilmemektedir. Ancak Eternal Fire takımının maç takvimi, haberleri, oyuncuları ve birçok fazla bilgiye HLTV aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Buradaki linke tıklayarak Eternal Fire takımının HLTV sayfasına girebilir ve takım ile ilgili daha detaylı bilgilerin yanı sıra, Eternal Fire’ın maç takvimine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca HLTV üzerinden diğer CS:GO ile ilgili neredeyse tüm bilgileri edinmeniz de mümkün.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.