CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu Nedir? CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu Tuş Atama

CS:GO, günümüzün en popüler FPS oyunları arasında yer almaktadır. Neredeyse 10 yıldır milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve hala daha aktif olarak birçok oyuncuya sahip olan CS:GO, oyuncuların kendi ayarlarını özelleştirmesinde birçok imkan tanımaktadır. Bu özelleştirmelerin en önemlisi ise oyun içerisinde silahı tutuş elidir. Bazı kişilerin sol elde bazı kişilerin ise sağ elde silahı tutarak oynadığı CS:GO’da bazı oyuncular silah tutuş elinin nasıl değiştirileceğini bilmemektedir. Bu yazımızda CS:GO silahı sol ele alma kodu nedir? CS:GO silahı sol ele alma kodu tuş atama ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

CS:GO, arkadaşlarınızla birlikte 5v5 rekabetçi oyunlar atabileceğiniz veya özel topluluk sunucularında farklı oyun modlarında keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunlardan birisidir. Bunun yanı sıra profesyonel arenada birçok kişi tarafından büyük rağbet gören CS:GO’da siz de birer profesyonel oyuncu olabilirsiniz. Ancak bunun için oyuna yüksek düzeyde hakim olmalı ve oyun içi ayarlarınızın ideal olması gerekmektedir. Oyuncuların oyuna adapte olma sürecinde en dikkat ettiği şeylerden birisi de silah tutma elidir. Siz de oyun içerisinde silahı hangi elde tutarken daha rahat hissettiğinizi bulmalısınız. Yazımızın devamında CS:GO silahı sol ele alma kodunu sizlerle paylaştık.

CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu Nedir?

CS:GO oyununda oyun içerisindeki silah tutuşunuzu değiştirmek için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Eğer silahınızı sol veya sağ ele almak istiyorsanız, aşağıdaki kodları yazarak bunu yapabilirsiniz.

  • İlk olarak CS:GO içerisinde bulunan geliştirici konsolu aktif edin ve ardından geliştirici konsolu açın.
  • Ardından geliştirici konsola “cl_righthand 0” yazın.
  • Eğer CS:GO silahı sol ele alma koduna tuş atamak istiyorsanız, “bindToggle tuş cl_righthand 0” yazarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki kodları kullanarak siz de CS:GO’da silahı sol ele alabilir veya CS:GO’da silahı sol ele almak için tuş atayabilirsiniz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.