Discord Nitro ile Ücretsiz YouTube Premium Nasıl Alınır?

Discord Nitro ile Ücretsiz YouTube Premium Nasıl Alınır? Epic Games, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına özel olarak Discord Nitro hediye etmişti. Birçok kullanıcının yararlandığı bu fırsata bir güzel haber daha geldi. Discord Nitro kullanıcılarına özel olarak üç aylık YouTube Premium ücretsiz olarak veriliyor. Birçok kişinin heyecanla karşılaştığı bu haberle birlikte, Discord Nitro kullanıcıları kendilerine ücretsiz olarak sunulan YouTube Premium avantajını kullanmaya başladı. Bu yazımızda kullanıcıların oldukça merak ettiği Discord Nitro ile ücretsiz YouTube Premium nasıl alınır sorusunu yanıtladık.

Discord, günümüzde en çok kullanılan sesli ve görüntülü haberleşme uygulamalarındandır. Milyonlarca kullanıcının, özellikle oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte haberleşmek için kullandığı uygulama olan Discord, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunmaktadır. Bu avantajlardan birisi ise Discord Nitro’dur. Discord Nitro, Discord kullanıcılarına bazı ayrıcalıklar tanımaktadır. Bu ayrıcalıklar, yayın yapma kalitesi, hızı ve sunucu ayarları olarak değişmektedir. Geçtiğimiz haftalarda ücretsiz olarak Discord Nitro dağıtan Epic Games sayesinde birçok kullanıcı Discord Nitro sahibi olmuştu. Bu haberle birlikte, bugün itibariyle YouTube Premium özelliği Discord Nitro kullanıcılarına 3 aylık süre ile ücretsiz oldu. Yazımızın devamında Discord Nitro ile ücretsiz YouTube Premium‘u nasıl alacağınızı sizlere açıkladık.

Discord Nitro ile Ücretsiz YouTube Premium Nasıl Alınır?

Discord Nitro ile ücretsiz YouTube Premium almak için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Siz de aşağıdaki adımları takip ederek 3 ay süre ile Discord Nitro avantajıyla YouTube Premium elde edebilirsiniz.

  • İlk olarak Discord Nitro’nun aktif olduğu hesabınıza giriş yaparak “Kullanıcı ayarları” seçeneğine giriş yapan.
  • Hesabınızın ayarlar sekmesinden “Hediye Envanteri” sayfasını bularak, bura giriş yapın.
  • Karşınıza gelen pencerede “YouTube Premium (üç aylık)” isimli bir yazıyı göreceksiniz.
  • Ardından “Kodu gör” seçeneğine tıklamanızın ardından, ortaya çıkan kodu kopyalayın.
  • Hediye envanteri sayfasında bulunan bağlantıya tıklayarak, YouTube’un kod girme sekmesine giriş yapın ve Discord Nitro’nun verdiği kodu yapıştırın.

Discord Nitro ile ücretsiz olarak aldığınız 3 aylık YouTube Premium kodunu en geç 30 Ekim 2021 tarihine kadar almanız gerekmektedir. Ayrıca kodun geçerlilik süresi 1 Aralık 2021 tarihine kadardır. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.