Elon Musk: Bitcoin İle Tesla Alım İşlemleri Askıya Alındı!

Elon Musk’ın az önce attığı bir tweet ile birlikte tüm kripto para borsası çalkalanmaya başladı. Elon Musk Bitcoin ile Tesla alım işlemlerinin ertelendiğini duyurdu. Günümüzde kripto para piyasasının oldukça geliştiği bu dönemde geçtiğimiz aylarda Elon Musk Bitcoin ile Tesla alınımı yapılabileceğini duyurmuştu. Ancak geçtiğimiz saatlerde attığı yeni bir tweet ile birlikte Elon Musk, Bitcoin ile Tesla alım işleminin askıya alındığını duyurdu.

Bitcoin ile Tesla Alım İşlemi Askıya Alındı!

Elon Musk az önce attığı bir tweet ile birlikte Bitcoin aracılığıyla Tesla alım işleminin askıya alındığını duyurdu. Nedenini ise kripto para madenciliğinin son günlerde inanılmaz şekilde popüler olması ve birçok kişinin kripto madenciliği yaptığını belirtti. Bu durumunda çevreye verdiği zarar hakkında bahseden Elon Musk, kripto para madenciliğinin çevreye verdiği zararın azalması halinde Bitcoin ile Tesla alımını tekrar hayata geçirebileceklerini belirtti. Aşağıdaki görselden Elon Musk’ın attığı tweetin tam haline ulaşabilirsiniz.

Elon Musk’ın attığı bu tweet ile birlikte Bitcoin’de bir düşüş yaşandı. Kripto para piyasasının oldukça çalkantılı olduğu bu günlerde, Elon Musk’ın bu tweetin piyasayı bir hayli etkilemesi bekleniyor. Bitcoin ve kripto para ile ilgili daha fazla içerik için bizi takip etmeyi unutmayın.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.