Epic Games Store’da 49 TL Değerinde İki Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store’da 49 TL Değerinde İki Oyun Ücretsiz Oldu! Epic Games, son zamanların en başarılı oyun ve yazılım platformlarından birisidir. Son yıllarda oyunculara ücretsiz olarak onlarca farklı oyun veren Epic Games’in son haberiyle birlikte 49 TL değerinde iki oyun ücretsiz olarak oyunculara sunuldu! Steam ve Origin gibi popüler oyun ve yazılım platformları ile yarışmak için oyuncuların ilgisini çekmeye çalışan Epic Games, oyunculara düzenli olarak oldukça popüler oyunları da ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu yazımızda Epic Games Store’da bugün itibariyle 49 TL değerinde iki oyun ücretsiz oldu. Yazımızın devamında oyunlar hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da 49 TL Değerinde İki Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store’da bugün itibariyle ücretsiz olan iki oyun Verdun ve Defense Grid: The Awakening. Bu oyunlar hakkında detaylı bilgiye aşğıdan ulaşabilirsiniz.

Defense Grid: The Awakening

Taktik planının hat safhada olduğu Defense Grid: The Awakening oyunu, oynaması oldukça keyifli bir strateji oyunudur. Oyunun minimum sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Defense Grid: The Awakening Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: 1.8 GHz CPU veya üstü model
  • RAM: 512 MB
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10
  • Ekran Kartı: ATI Radeon 9600 veya NVIDIA GeForce 610 (daha üstü modeller)

Verdun

Verdun 1. Dünya Savaşı’nı konu olan oldukça etkileyici bir savaş oyunudur. 1. Dünya Savaşı’nı derinden hissetmek ve askerlerle birlikte amansız bir mücadeleye girmek isteyenlerin oynamak isteyeceği tarzda olan Verdun oyununun minimum sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Verdun Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: AMD CPU Phenom II X4 940 veya Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 8 veya Windows 10
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 960M veya Radeon HD 7750

Yukarıdaki Verdun ve Defense Grid: The Awakening oyunlarının minimum sistem gereksinimleri ile kendi bilgisayarınızın sistem özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca bu oyunlar düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için birçok bilgisayarda kolaylıkla oynanabilmektedir.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.