Exxen Açılmıyor Sorunu ve Çözümü 2021 Güncel

Online platformlarda dizi, film, belgesel ve TV showlarının yayınlanmaya başlaması ve ülkemizde de yaygınlaşmasından sonra Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya da bu sektöre Exxen ile hızlı bir giriş yaptı. Yayın hayatına 2021 yılı itibarıyla başlayan Exxen‘de; Acun meyda izleyicilerinin TV8 ekranlarından alışık olduğu yarışmalar, diziler ve daha birçok farklı formatta yeni içerikler yayınlanacağı açıklanmıştı.

Exxen‘in kullanıcılara açılmasından sonra birçok erişim sorunu yaşanması, sosyal medya platformlarında gündeme geldi. Acun Meyda’nın yüksek miktarda paralar harcayarak yaptığı bu dijital yatırım; Netflix, BluTV, Prime Video ve Puhu TV gibi diğer platformlarla girdiği yarışta, meydana gelen Exxen açılmama sorunu gibi erişim sorunları nedeniyle geri kalmamak için önümüzdeki dönemlerde çeşitli güncellemeler alacak. Yazımızın devamında Exxen açılmama sorunundan ve çözümünden bahsedeceğiz.

Exxen Açılmıyor Sorunu ve Çözümü 2021 Güncel

Exxen’in açılmama sorunu; Exxen sunucularından kaynaklanan hataların dışında bilgisayarınıza, internet bağlantınıza, internet tarayıcınıza ve VPN bağlantısı kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak ortaya çıkabilir. Exxen’in açılmama sorununu aşağıda sıraladığımız adımları uygulayarak çözebilmenizi umuyoruz.

#1. Çözüm Yolu:

Exxen açılmama sorunu internet tarayıcınıza bağlı olabileceği gibi internet bağlantınızdan da kaynaklanabilir. İlk olarak uygulayacağınız çözüm yolu internet bağlantınızı kontrol etmek olmalıdır. İnternet bağlantınızdan veya modeminizden kaynaklanan bir sorun yaşıyorsanız; modeminize reset atabilir, internet sağlayıcınızla görüşebilir ve mobil veri kullanımına geçmeyi deneyebilirsiniz.

#2. Çözüm Yolu:

Sorun internet tarayıcınıza bağlı DNS ve gizlilik ayarlarından kaynaklı olabilir bu nedenle ikinci olarak uygulayabileceğiniz yöntem; farklı bir taracıyıdan Exxen platformuna bağlanmayı denemek, tarayıcınızın yeni bir sürümü yayınlanmış ise güncellemek ve tekrar başlatmak olacaktır.

#3. Çözüm Yolu:

Üçüncü olarak uygulayabileceğiniz çözüm yöntemi internet bağlantı hızınızı kontrol etmek olmalıdır. Düşük bağlantı hızı Exxen’in geç yanıt vermesinden dolayı sitenin açılmamasına ve isteğin zaman aşımına uğramasına neden olabilir. İnternet bağlantı hızınızda bir düşme yaşıyorsanız internet sağlayıcınızla iletişime geçmelisiniz.

#4. Çözüm Yolu:

Yaşadığınız sorun bilgisayarınızdan kaynaklanıyor da olabilir. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyebilir; arka planda çalışan uygulamaları kontrol ederek gereksiz çalışan uygulamaları kapatarak oluşan sorunun önüne geçebilirsiniz.

#5. Çözüm Yolu:

Tarayıcınızın, eklentiler/uzantılar kısmında bulunan veya arka planda açık kalan bir VPN programı nedeni ile Exxen’e girişte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bilgisayarınızda açık olabilecek bir VPN servisi varsa kontrol etmeniz ve bunu kapatmanız Exxen açılmama sorununu çözebilir.

Umuyoruz “Exxen açılmıyor” sorunununuz çözülmüştür. Keyifli seyirler dileriz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.