EXXEN Şampiyonlar Ligi Ücretli mi Olacak? EXXEN Şampiyonlar Ligi Paketi Ücreti Ne Kadar Olacak?

EXXEN, Acun Medya grubu tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen bir film-dizi izleme platformudur. Son zamanlarda özellikle ünlü isimleri bünyesinde kabul etmesi ile birlikte oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Her hafta yeni yayınlanan bölümler ile birlikte içeriklerini tazeleyen platform, yeniliklere de oldukça açtır diyebiliriz. Sürekli olarak farklı içerikler ile kullanıcı karşısına gelen şirket, geçtiğimiz günlerde yapılan bir ihale sonucunda Şampiyonlar Ligi yayın haklarını da 3 dönem boyunca almış durumda. Bu haber ile birlikte herkesin aklında çeşitli sorular oluşmaya başladı. Bugünkü yazımızda sizlere EXXEN Şampiyonlar Ligi Ücretli mi Olacak? EXXEN Şampiyonlar Ligi Ücreti Ne Kadar Olacak? soruları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

EXXEN Şampiyonlar Ligi Ücretli mi Olacak?

EXXEN platformunda yayınlanacak olan maçlar Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak olan büyük kulüplerin maçları olacak. Bu sayede büyük bir izleyici kitlesine de hitap edecek olan platform, bu maçlar için ek ücret talep etmeyi düşünmüyor. Son zamanlarda yapılan açıklamalara göre Şampiyonlar Ligi paketinin ek bir ücretlendirmeye tabii tutulmayacağı ve normal EXXEN üyelikleri ile birlikte kullanılabileceği söylenmekte.

EXXEN Şampiyonlar Ligi Ücreti Ne Kadar Olacak?

3 yıllık bir süreç içerisinde Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak olan maçları kaliteli bir şekilde takip edebileceğiniz bu platform, piyasada yer alan diğer platformlara göre oldukça makul denilebilecek fiyatlar ile yayın hayatını sürdürmektedir. Aylık olarak 9.90 TL ödeyerek abone olabileceğiniz platformda reklamları görmemek için ise aylık 19.90 TL ödemeniz gerekmektedir. Reklamsız bir maç keyfi hayal eden kullanıcılar için aylık 20 TL gibi bir miktar harcamaları yetecek. Yine ayrıca bütün bu maçlara ulaşabilirken EXXEN’de yer alan diğer içerikleri de takip edebileceksiniz. Yapılan açıklamalara göre bu aylık fiyatlara her şey dahil olacak şekilde sahip olabileceksiniz. Yine yıllık ödeme olanağını kullanarak da üyelik açmanız mümkün olacak. Yıllık 99.90 TL veya 199.90 TL‘ye EXXEN üyeliği satın alabilirsiniz. Bu da sizi sürekli olarak yenileme derdinden kurtaracaktır.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere 3 dönem boyunca harika Şampiyonlar Ligi maçlarını EXXEN platformu üzerinden izleyebilirsiniz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.