FIFA 22 Ne Zaman Çıkacak? FIFA 22 Çıkış Tarihi

FIFA serisi geçmişten günümüze kadar en çok oynanan futbol oyunu serilerinden birisi olmuştur. Her sene yeni bir oyun olarak çıkan FIFA serisinin en son oyunu FIFA 21 birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmiş ve sıkça oynanmıştır. Ancak FIFA 22’nin çıkışına az bir zaman kaldığından dolayı oyuncular FIFA 22’yi heyecanla beklemektedir. Henüz resmi bir tarih verilmese de bu yazımızda FIFA 22 ne zaman çıkacak? FIFA 22 çıkış tarihi ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

FIFA oyunları yıllardır birçok futbolseverin en çok tercih ettiği futbol oyunlarından birisi olmuştur. Diğer futbol oyunlarına göre daha iyi oyun motoru, grafik kalitesi ve takım lisanslarına sahip olması FIFA’nın çok oynanmasına sebebiyet vermektedir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirip, birlikte farklı oyunculara karşı çevrimiçi olarak futbol maçı yapabileceğiniz FIFA serisinin son oyunu olacak FIFA 22 yakın bir zaman içerisinde oyuncularla buluşacak. Her sene yenilenen FIFA serisinin, bu seneki yeniliği oyuncular tarafından oldukça merak ediliyor. Peki FIFA 22 ne zaman çıkacak? FIFA 22’nin çıkış tarihi açıklandı mı? Sorularınızın cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde açıkladık.

FIFA 22 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 21 oyunu geçtiğimiz yıl EA Play’in düzenlediği bir konferansta duyurulmuştu. Oyunun çıkış tarihini de veren yapımcı firmanın yakın bir zaman içerisinde bir konferans ile birlikte FIFA 22’yi duyurması bekleniyor. Henüz FIFA 22’nin net bir çıkış tarihi verilmese de oyunun, FIFA 21 çıkış tarihinin baz alarak, 2021 yılının Ekim ayında çıkması bekleniyor. Oyunun çıkışına az bir zaman kalması futbolseverleri heyecanlandırsa da FIFA 22 için henüz somut bir içerik maalesef bulunmuyor.

FIFA 22 ile ilgili daha fazla haber ve FIFA 22’nin çıkış tarihi açıklandığı taktirde sizler için bu yazımızı güncelleyeceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.