FIFA Online 4 Dil Değiştirme, FIFA Online 4 Dil Nasıl Değiştirilir?

FIFA Online 4 Dil Değiştirme, FIFA Online 4 Dil Nasıl Değiştirilir? FIFA Online 4, geçtiğimiz günlerde kapalı beta versiyonuna kayıt olan kullanıcılara sunulmuştu. Eylül ayı itibariyle tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak olan FIFA Online 4, son zamanların en popüler futbol oyunlarından birisi olma yolunda ilerliyor. Oyunun tamamen ücretsiz olması ve Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülmesi bu durumun en büyük artıları arasında yer almakta. Günümüzde oyun fiyatlarının oldukça pahalı olmasından dolayı birçok futbol sever FIFA Online 4’ü dört gözle beklemekte. Peki FIFA Online 4 dil nasıl değiştirilir? FIFA Online 4 dil değiştirme ile ilgili bu yazımızda detaylı bir içerik derledik.

Günümüzde futbol oyunları, milyonlarca insana ulaşmaktadır. En büyük spor dalı olmasından dolayı oyuncu kitlesi de bir hayli fazla olan futbol oyunları için çok da fazla seçenek bulunmadığından dolayı, oyuncular genellikle FIFA oyun serisini tercih etmekte. Ancak günümüzde kur farkından dolayı oyun fiyatları oldukça pahalı olduğundan dolayı, birçok Türk oyun sever FIFA serisine para ayıramamakta ve oyunu deneyimleyememektedir. Bu duruma bir çözüm niteliğinde FIFA Online 4 adında yeni bir oyun piyasaya sürüldü. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Türkçe dil desteği de bulunmakta. Peki FIFA Online 4 dil nasıl değiştirilir? FIFA Online 4 dil değiştirmeyi yazımızın devamında sizlere açıkladık.

FIFA Online 4 Dil Değiştirme, FIFA Online 4 Dil Nasıl Değiştirilir?

FIFA Online 4’te henüz ayarlar seçeneğinde dil değiştirme seçeneği bulunmamaktadır. Oyuna dil değiştirme seçeneğinin eklenmesi ise kapalı beta sürecinin ardından gelecektir veya hiçbir zaman gelmeyecektir. Ancak YouTube gibi platformlar üzerinde FIFA Online 4 oyun dosyalarından dil değiştiren kişiler bulunmakta. Bu durum bazı zamanlar sakıncalı olabilmektedir. Oyun dosyaları ile oynamanız durumunda, oyun hiçbir zaman açılmayabilir ve oyunda bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Ancak gene de büyün sorumluluğu üstlenerek dil değiştirmek istiyorsanız YouTube platformunun arama kısmına “How to change FIFA Online 4 language” yazarsanız karşınıza işe yarayan videolar çıkacaktır.

FIFA Online 4 oyun dosyalarında yapacağınız değişiklik tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır. FIFA Online 4 ile ilgili daha fazla içerik için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese keyifli oyunlar dileriz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.