FIFA Online 4 Oyuncu Yükseltme, FIFA Online 4 Oyuncu Nasıl Yükseltilir?

FIFA Online 4 Oyuncu Yükseltme, FIFA Online 4 Oyuncu Nasıl Yükseltilir? FIFA Online 4, Eylül 2021 itibariyle resmi olarak Türkiye’de piyasaya sürüldü. Birçok Türk futbol severin heyecanla oynadığı oyunlardan birisi haline gelen FIFA Online 4, kısa bir süre içerisinde oldukça popülerleşti ve ülkemizde en çok oynanan futbol oyunları arasında kendine yer edinmeyi başardı. Birçok oyuncunun severek oynadığı FIFA Online 4’te farklı içerikler ve yapılması gereken şeyler bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli şey ise oyuncu yükseltmedir. Bu yazımızda oyuncuların oldukça merak ettiği FIFA Online 4 oyuncu yükseltme, FIFA Online 4 oyuncu nasıl yükseltilir ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

FIFA oyun serisi, günümüzde en çok oynanan serilerden bir tanesidir. Futbol oyunu piyasasında fazla rakip bulunmaması da bu duruma katkı sağlamaktadır. Ancak son zamanlarda ülkemizde oyun fiyatlarının oldukça pahalılaşması sebebiyle, birçok Türk oyuncu FIFA serisinden uzak kalmaktaydı. Bu durum sonucunda yapımcı firma EA, Türkiye’de FIFA Online 4 adı altında bir futbol oyunu piyasaya sürdü. Tamamen ücretsiz ve Türkçe spiker, dil desteği ile piyasaya sürülen FIFA Online 4’te yapılabilecek birçok çeşitli aktivite bulunmaktadır. Yazımızın devamında FIFA Online 4’te oyuncu yükseltmenin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde açıkladık.

FIFA Online 4 Oyuncu Yükseltme, FIFA Online 4 Oyuncu Nasıl Yükseltilir?

FIFA Online 4’te oyuncu yükseltmek için bazı adımları takip etmeniz gerekmektedir. Siz de aşağıdaki adımları takip ederek, FIFA Online 4’te oyuncu yükseltebilir ve daha iyi bir güce sahip olan oyuncunuzla birlikte rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz.

  • İlk olarak FIFA Online 4’e giriş yapın. Ardından ana menünün sol alt kısmında bulunan “Oyuncu kaydetme” sekmesine girin.
  • Burada hem kayıtlı hem kayıtsız oyuncularınız bulunmaktadır. Yükseltmek istediğiniz oyuncunun üzerine gelince çıkan “Yukarı ok” simgesine tıklayın.
  • Karşınıza gelen pencereden oyuncu ile ilgili detaylara göz atabilirsiniz. Ardından sağ tarafta bulunan “Sarf oyuncularım” sekmesinden, oyun içi para karşılığı oyuncularınızı yükseltebilirsiniz.
  • Ekranın sol alt kısmında yer alan “Yükseltme şansı” oyuncu yükseltmesi esnasındaki başarılı olma ihtimalini göstermektedir. Yani bu yükseltmenin başarısız olma ihtimali de bulunmakta.
  • Eğer başarısız olursanız, oyuncunuzun seviyesi düşecektir. Ayrıca Sarf oyuncunuz yoksa, “Sarf Oyuncusu Satın Al” sekmesinden oyuncu satın alabilirsiniz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.