FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? FIFA Online 4 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? FIFA Online 4 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri. FIFA Online 4, geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak futbol severlerin karşısına çıkmıştı. Türkçe spiker desteği ile piyasaya sürülen FIFA Online 4 ücretsiz olmasından dolayı birçok futbol severin favori oyunları arasında yer almakta. Türkiye için adapte edilen ve Türkçe olarak karşımıza çıkan FIFA Online 4 oyununda Türkçe şarkılar da maç aralarında kullanıcılar için çalacak. Birçok kişinin oldukça merak ettiği sorulardan birisi olan FIFA Online 4 sistem gereksinimleri nelerdir sorusunu FIFA Online 4 minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini bu yazımızda detaylı bir şekilde derledik.

FIFA, günümüzün en sevilen futbol oyun serileri arasında yer almaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz FIFA oyunu oldukça keyifli olmasına rağmen kur farkından dolayı ülkemizde pahalıya satılmaktaydı. Ancak geçtiğimiz aylarda FIFA Online 4 adı altında duyurulan yeni bir FIFA oyununun tamamen ücretsiz olacağı ve Türkçe dilinde olacağı belirtilmişti. 28 Ağustos tarihi ile karşımıza çıkan FIFA Online 4 oyunu birçok oyuncu tarafından oldukça beğenildi. Eğer siz de FIFA Online 4’ü ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, bunu yapmadan önce mutlaka aşağıdaki yazımızdan FIFA Online 4’ün sistem gereksinimlerine göz atmalısınız.

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? FIFA Online 4 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Aşağıdaki listeden FIFA Online 4 minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine bakarak, bilgisayarınızda nasıl bir performans alacağınızı anlayabilir ve buna göre grafik ayarlaması yapabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: AMD Phenom 7950 / AMD Athlon II X4 620 / Intel Core i3-2100 3.1 GHz
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10-64 bit
  • Ekran Kartı: Radeon HD 7570 / Geforce GT 730
  • Depolama Alanı: 18 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i5-2550 3.4 GHz / AMD FX-6350
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10-64 bit
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6870 / NVIDIA GeForce GTX 460
  • Depolama Alanı: 18 GB

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.