Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliği İptal Etme, Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliği Nedir?

Daha çok Vodafone kullanıcılarının karşılaşabileceği sorunlardan birkaçı olan Fitgirls ve Evermoby abonelikleri sorunu, telefona bir mesaj şeklinde gelerek sizi strese sokabilir ve aklınıza yerleşebilir. Bu tarz 4 haneli numaralardan size ulaşan mesajlar genel olarak güvenilir olarak görülmektedir fakat bu konuda dikkat etmeniz gereken bir nokta var; eğer direkt olarak bir servis sağlayıcıya bağlı olmayan bir numaradan size mesaj gelirse eğer bu mesaja tıklamamalısınız.

Buna en güzel örneği de Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliği mesajları ile verebiliriz. Bu abonelikler genel olarak Vodafone hizmetleri olarak anılmaktadırlar. Daha çok video izlemek için kullanılan bu tarsz abonelikler aylık olarak hatrı sayılı paralara satılmaktadırlar. Bugünkü yazımızda sizlere Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliğini Nedir? ve Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliği İptal Etme konularından bahsedeceğiz.

Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliğini Nedir?

Fitgirls ve Evermoby olarak adlandırılan ve mesaj içeriğinde görebileceğiniz. bu isimler, Vodafone hattı kullanıp internette gezinen kullanıcıların karşılaşabileceği türden mesajlardır. Bir siteye girdiğinizde tıkladığınız bir linkten veya bir bağlantıdan sonra bu tarz bir mesaj ile karşılaşabilirsiniz. 4 haneli bir numaradan geldiği için ise daha güven verici bir mesaj olarak algılayıp bu mesaja tıklama olasılığınız çok yüksektir.

Belirtmemiz gerekir ki bu tarz bir mesaj aldığınızda sakın itibar etmeyin ve mesaj içeriğinde yer alan herhangi bir linke tıklamayın. Bu linklere tıkladığınızda virüs indirebilir ve bazı kişisel verilerinize başkaları tarafından ulaşılma yolunu açmış olursunuz. Bu sebeple gelen bu tarz mesajları dikkate almamanızı tavsiye ederiz.

Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliği İptal Etme

Gelen bu tarz bir mesajın içeriğine oldu da tıkladınız. Bu tıklamanın ardından mobil ödeme yöntemi ile hesabınızdan para çekilebilir. Bunun olmasını engellemek için Fitgirls ve Evermoby Servis Aboneliği İptal Etme yöntemlerinden bazılarını deneyebilirsiniz.

Bugün sizlere bu ödemenin hiç gerçekleşmemesi adına faydalı olabilecek mobil ödeme işlemini kapatma mesajını göstereceğiz. Bu sayede bu tarz virüslü abonelikleri kolay bir şekilde engelleyebilecek ve hiçbir sorun yaşamadan hattınızı ve internetinizi kullanmaya devam edebileceksiniz.

Mobil Ödeme Kapatma İşlemi Nasıl yapılır?

Telefonunuzdan mesaj gönderme kısmına gelip buradaki gönderilecek numarayı 7878 olarak düzenlemelisiniz. Ardından mesaj içeriği bölümüne ise hepsi büyük harfle yazılacak şekilde MOBILODEME boşluk KAPAT yazmalısınız.

Örnek Mesaj:

Gönderilen numara : 7878

Mesaj: MOBILODEME KAPAT

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.