God of War: Ragnarok Çıkış Tarihi Ertelendi, God of War: Ragnarok Oynanış Videosu Geliyor

God of War serisi, Kratos baş kahramanına sahip olan ve yıllardır hiç eskimeden süre gelen bir tanrısal mitoloji oyunudur. Konsol ağırlıklı olarak piyasaya sürülen oyun, bilgisayar üzerinden oynanamaması sebebiyle çok büyük bir üne çok kısa sürede kavuşabilmiştir. Pek çok oyuncu tarafından deneyim edilemeyen God of War serisi, yayıncıların Gameplay yani oynanış videoları üzerinden takip edilmiş ve serinin son oyunu, yılın oyunu ödülü almıştır. Seriye renk katacak olan bir yeni oyunun ismi ise Ragnarok olarak belirlenmiş durumda. Önümüzdeki günlerde bir oynanış videosu ve çıkış tarihi açıklaması beklediğimiz oyun hakkında çeşitli detayları sizlere aktaracağız.

2018 yılından. bu yana geliştirildiği tahmin edilen God of War: Ragnarok, pek çok farklı tasarım ve oynanış sorununa sahip gibi bir iddia ortaya atılmıştı. Yapımcı firma tarafından karşılık bulmayan bu iddialar, yakın bir zamanda yalanlanabilir gibi durmakta. Bu yalanlamayı, detaylı bir oynanış videosu ile yapabilecek olan yapımcı stüdyo, oynanıştaki incelikleri biz oyunculara göstererek gelişimi birinci elden tattırabilir.

Oyunun bu yıl sonlarında oyuncuların beğenisine sunulacağı düşünülse de bu tarih 2022 yılına ertelendi. Yazar ekipten birkaç kişiden yayılan haberlerde, oyunun 2022 yılına sarkabileceği ve yapım aşamasının halen devam ettiği söylenmişti. Yine bu açıklamalarda, oyunun geliştirici ekibinde herhangi bir sorun olmadığı yazar kadronun daha gelişmiş bir senaryo hazırlamak istediğinden ötürü bu durumun yaşandığı belirtildi.

Sony şirketine yakın olan birkaç gazetecinin haberine göre, God of War: Ragnarok oynanış videosunun Sony‘nin State of Play canlı yayınında gösterileceği konuşuluyor. Henüz tarihi belirtilmeyen bu canlı yayın konferansı üzerinden oyun hakkındaki birçok detaya ulaşabileceğiz. Oyun yönetmeni Cory Balrog‘a yapılan sert eleştiriler, bu oynanış videosu ile tarihe karışabilir. Son dönem teknikleri ve grafikleri kullanılarak oldukça modern bir oyun görebileceğimizi söyleyebiliriz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.