God of War: Ragnarok PC’ye Çıkacak Mı? God of War: Ragnarok PC Çıkış Tarihi

God of War: Ragnarok PC’ye Çıkacak Mı? God of War: Ragnarok PC Çıkış Tarihi. God of War serisi, yıllardır oyuncu topluluğunun en sevilen oyunlarından birisi olmuştur. Özellikle geçtiğimiz yıllarda PlayStation 4 platformu için özel olarak üretilen God of War oyunu yılın oyunu ödülü almasının yanı sıra, tüm zamanların en başarılı oyunlarından bir tanesi olarak da kabul edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde oyun konferansında Sony tarafı ise resmi olarak God of War: Ragnarok’un oyun içi oynanış videosunu yayımladı. Birçok God of War serisi hayranının oldukça heyecanlandığı bu yeni oyun God of War: Ragnarok kısa bir zaman içerisinde oyuncularla buluşacak. Peki God of War: Ragnarok PC’ye çıkacak mı? God of War hayranlarının oldukça merak ettiği bu soruyu yazımızda sizler için yanıtladık.

God of War, mitolojik evrende geçen oldukça eskiye dayanan bir oyundur. Baş karakterimiz Kratos ile farklı maceralara atladığımız bu oyun, birçok oyun topluluğunca en iyi oyun serileri arasında yer görmektedir. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen God of War ile birlikte bünyesine daha fazla oyuncu kitlesi katmayı başaran God of War serisi, yakın bir zaman içerisinde God of War: Ragnarok adı verilen yeni bir oyun ile karşımıza çıkacak. Tanıtımı yapılan God of War: Ragnarok, ilk oyununa göre benzer mekanikler taşısa da bu durumun beklentiyi yükseltmemek için yapıldığı tahmin ediliyor. Peki birçok oyuncunun heyecanla beklediği God of War: Ragnarok PC’ye çıkacak mı? Yazımızın devamında God of War Ragnarok PC çıkış tarihini sizlere açıkladık.

God of War: Ragnarok PC’ye Çıkacak Mı? God of War: Ragnarok PC Çıkış Tarihi

God of War, ilk olarak PlayStaion 4 platformuna özel olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak geçtiğimiz zamanlarda birçok kişi God of War’un PC’ye de çıkacağını belirtmekteydi. Henüz bu konu ile ilgili net bir bilgi olmasa da God of War oyununun yakın bir zaman içerisinde PC platformuna çıkacağı tahmin ediliyor. Ancak aynı şey God of War: Ragnarok için henüz geçerli değil. İlk olarak PlayStation’a özel olarak çıkacak olan God of War: Ragnarok’un her ne kadar PC’ye de çıkması beklense de bunun en az 2-3 yıl sonra olacağı tahmin ediliyor. Ancak gene de Sony tarafı PC oyuncularını da düşünerek bu tarihi daha erken bir zamana alabilir.

Yakın bir zaman içerisinde hayranlarıyla buluşacak olan God of War serisinin yeni oyunu God of War: Ragnarok ile ilgili daha fazla haber için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese keyifli oyunlar dileriz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.