İnstagram Reels Kaç Saniye? İnstagram Reels Video Süresi Ne Kadar?

İnstagram Reels Kaç Saniye? İnstagram Reels Video Süresi Ne Kadar? İnstagram, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. Milyarlarca farklı kullanıcıya sahip olan İnstagram’ın en çok kullanılan özelliği ise İnstagram Reels’tir. Birçok farklı kullanıcının çeşitli kısa videolar oluşturup, İnstagram kullanıcılarına sunduğu İnstagram Reels, geçtiğimiz aylarda eklenmesinin ardından İnstagram’ın en sevilen özelliği haline geldi. Bu yazımızda İnstagram Reels kullanıcılarının oldukça merak ettiği İnstagram Reels kaç saniye? İnstagram Reels video süresi ne kadar süresi sorularını yanıtladık.

İnstagram, yıllardır piyasada bulunan ve dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesidir. İlk çıktığı zamandan beridir yoğun bir ilgi gören İnstagram üzerinden para kazanmak da mümkündür. Bunun yanında bünyesinde Reels adı altında kısa video izleme ve oluşturma özelliği barındıran İnstagram, son zamanlarda TikTok kitlesini de bünyesine katmayı başardı. Yazımızın devamında İnstagram Reels çekmek isteyenlerin oldukça merak ettiği İnstagram Reels kaç saniye? İnstagram Reels video süresi ne kadar sorularını detaylı bir şekilde açıkladık.

İnstagram Reels Kaç Saniye? İnstagram Reels Video Süresi Ne Kadar?

İlk olarak 15 saniyelik videolar eşiliğinde kullanıcılara sunulan İnstagram Reels ardından 30 saniyelik limite getirilmişti. Geçtiğimiz aylarda yapılan bir duyuru ile birlikte 60 saniyeye çıkarılan video süresi birçok kullanıcının hoşuna gitti. TikTok’un 60 saniyelik videolara yer vermesiyle birlikte, İnstagram’ın da video süresini uzatması, kullanıcıların daha çeşitli ve uzun içerik üretmesine olanak sağladı. Siz de 60 saniyeye kadar İnstagram Reels’te çeşitli videolar oluşturabilir ve İnstagram Reels kullanıcılarına bu videoları sunabilirsiniz.

Günümüzün en popüler akımı olan kısa video akımı, milyonlarca farklı kullanıcıya hitap etmektedir. Bunun yanında, kullanıcılara para kazanma imkanı veren sosyal medya platformları, birçok kişinin geçim kaynağı olarak da yer almaktadır. İnstagram Reels ile ilgili daha fazla içerik için bizi takip etmeyi unutmayın.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.