League of Legends İçin SenpAI.GG Mi Yoksa Blitz Mi Daha Kullanışlıdır?

League of Legends günümüzde en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Ancak League of Legends öğrenmesi zor bir oyun olduğundan dolayı bazı oyuncuların başlarda desteğe ihtiyacı olmaktadır. Bu nedenle bazı yazılımcı firmalar oyunculara destek amacıyla SenpAI ve Blitz gibi yardımcı programları piyasaya sürmüşlerdir. Her iki programda League of Legends’ta oyunculara yardımcı olurken, birçok farklı öneride de bulunmaktadır. Bu yazımızda League of Legends için SenpAI mi yoksa Blitz mi daha kullanışlıdır ile ilgili detaylı bir içerik hazırladık.

Birçok oyuncu günümüzde SenpAI veya Blitz uygulamasını sıkça kullanmaktadır. Her iki uygulama League of Legends oyunu için oldukça yararlı olsa da aralarında bazı farklar bulunmakta ve bu durum oyuncuların hangi uygulamayı kullanması gerektiği konusunda soru işaretleri oluşturmaktadır. Peki SenpAI mi yoksa Blitz mi daha kullanışlıdır? Yazımızın devamında sorunuzun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık.

League of Legends İçin SenpAI Mi Yoksa Blitz Mi?

League of Legends oynayan birçok kişi SenpAI veya Blitz programını oyun içerisinde, oyun öncesinde ve oyun sonrasında kullanmaktadır. Bu programlar oyuncuların daha iyi oynamasına olanak sağlarken, yeni başlayan oyuncuların da kendilerini daha kolay bir şekilde geliştirmesine ön ayak olmaktadır. Ancak birçok oyuncu SenpAI’nin mi Blitz’in mi daha iyi olduğuna karar verememektedirler.

Her iki uygulama da birbirine oldukça benzese de aralarında bazı farklar bulunmaktadır. SenpAI; yapay zeka ile çalışan bir League of Legends rehber programı olduğundan dolayı, uygulamayı kullanan oyunculara ne yapması gerektiğini veya neyi yanlış yaptığını daha kolay ve doğru bir şekilde aktarmaktadır. Ancak SenpAI henüz yeni bir program olduğundan dolayı bazı sorunları da bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Blitz; uzun zamandır piyasada bulunan bir League of Legends rehber programıdır. Birçok oyuncunun tercih ettiği programlardan birisi olan Blitz oyun sonu ekranında SenpAI kadar detaylı olmasa da oyunculara bazı yönlendirmeler yapmaktadır. Ayrıca SenpAI’ye göre biraz daha stabil çalışmaktadır.

Bizim fikrimize göre her iki uygulama da League of Legends oyuncuları için oldukça yararlı uygulamalardandır. Siz de Blitz veya SenpAI kullanarak oyun içerisinde daha iyi bir performans sergileyebilirsiniz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.