LoL: Wild Rift LeaverBuster (AFK Banı) Nasıl Kaldırılır? Wild Rift AFK Ban Kaldırma 2021

LoL: Wild Rift, günümüzde oyuncuların en çok ilgi gösterdiği ve severek oynadığı oyunlardan birisidir. Ancak henüz beta aşamasında olduğu için oyuncular sürekli LeaverBuster AFK banı yemektedir. Bu sorunların sebebi ise oyuncuların sürekli yüksek pinglerle oynaması ve oyundan çıkmak zorunda kalmasıdır. Oyunların oldukça canını sıkan LoL: Wild Rift LeaverBuster AFK banı nasıl kaldırılır hakkında detaylı bir yazı derledik.

LoL: Wild Rift, arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ve oldukça eğlenebileceğiniz oyunlardan bir tanesidir. Özellikle birçok kullanıcının uzun zamandır beklediği LoL: Wild Rift geçtiğimiz haftalarda beta versiyonu ile birlikte Türkiye’de yayınlandı, Google Play Store ve App Store üzerinde en çok indirilen oyunlar listesine girdi. Birçok oyuncunun bilgisayarı League of Legends oyununu rahat bir şekilde kaldıramadığı için oyuncular telefonları üzerinden League of Legends deneyimini yaşamak için LoL: Wild Rift’i indirmektedirler.

Ancak LoL: Wild Rift henüz beta versiyonunda olan bir oyun olduğundan dolayı, oyun içerisinde bazı sorunlar bulunmaktadır. Riot Games bu sorunları hızlı bir şekilde düzeltmeye çalışırken, oyuncular yüksek ping sorunlarından dolayı LoL: Wild Rift’te LeaverBuster AFK banı yemektedir. Yazımızın devamında LoL: Wild Rift LeaverBuster AFK banı nasıl kaldırılırı derledik.

LoL: Wild Rift LeaverBuster (AFK Banı) Nasıl Kaldırılır?

LoL: Wild Rift LeaverBuster AFK banını kaldırmak için yapabileceğiniz herhangi bir şey bulunmamaktadır. LoL: Wild Rift, çevrimiçi bir oyun olduğundan dolayı bu banı kaldıramazsınız. Özellikle bazı İnternet sitelerinde bulunan LoL: Wild Rift LeaverBuster kaldırma programlarına kesinlikle güvenmeyin. Bu tarz sitelerden indireceğiniz programlar, hem mobil cihazınıza geri dönüşü olmayan hasarlar verebilirken hem de telefonunuzda bulunan kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebebiyet verebilir.

Eğer LoL: Wild Rift LeaverBuster AFK banını kaldırmak istiyorsanız, bekleme süre cezanızı tamamlayıp maçları oynamanız gerekmektedir. Ayrıca tekrar ceza yemek istemiyorsanız, LoL: Wild Rift’te oynadığınız maçları kesinlikle terk etmeyin. Düzenli bir şekilde maçlarınızı oynamaya devam ederseniz LeaverBuster süreniz azalacak ve AFK kalmanızın zorunlu olduğu durumlarda tekrardan LeaverBuster banı yemeyeceksiniz.

Umuyoruz yazımız faydalı olmuştur, herkese keyifli oyunlar dileriz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.