LoL Worlds 2021 Ne Zaman Başlayacak? Nerede Olacak?

LoL Worlds 2021 Ne Zaman Başlayacak? Nerede Olacak? LoL, günümüzde en çok oynanan MOBA oyunları arasında yer almaktadır. Günümüzde milyonlarca oyuncuya sahip olan League of Legends oyununda farklı etkinlikler ve turnuvalar düzenlenmektedir. Bu turnuvalar arasında en büyüğü ise şüphesiz Worlds’tür. Her yaz mevsiminin sonunda düzenlenen bu büyük çaplı turnuvaya dünyaca ünlü takımlar katılmakta ve birbirleri ile rekabet etmektedir. Bu yazımızda yakın bir zaman içerisinde başlayacak olan LoL Worlds ile ilgili oyuncuların oldukça merak ettiği LoL Worlds 2021 ne zaman başlayacak? nerede olacak? sorularını detaylı bir şekilde yantıladık.

League of Legends, 10 yılı aşkın bir süredir piyasada bulunmaktadır. Hala daha oldukça popüler olan bu oyun, sürekli olarak kendini güncel tutmakta ve bünyesine farklı oyuncu kitlelerini de katmaktadır. Çeşitli oyun modları sayesinde, oyuncuların sıkılmadan saatlerce başında kaldığı League of Legends her yıl geniş çaplı turnuvalar düzenlemekte. Bu turnuvalar arasında en çok ilgi gören LoL Worlds 2021 ise yakın bir zaman içerisinde izleyicileri ile yeniden buluşacak. Dünyaca ünlü takımların katılacağı bu turnuvada Closer ve Armut gibi yakından tanıdığımız Türk oyuncular da yer alacak. Yazımızın devamında LoL Worlds 2021’in ne zaman başlayacağını ve nerede olacağını sizlere açıkladık.

LoL Worlds 2021 Ne Zaman Başlayacak? Nerede Olacak?

LoL Worlds, her yaz mevsiminin sonunda şampiyonların belirlenmesiyle birlikte başlamaktadır. Kendi bölgesinin şampiyonları ve bazı bölgelerin 2-3. takımları ile birlikte turnuva başlamakta ve kıyasıya bir rekabet ortamı oluşmaktadır. LoL Worlds 2021’i heyecanla bekleyen oyuncular ise LoL Worlds 2021’in ne zaman başlayacağını merak etmekte. LoL Worlds 2021’in finali 6 Kasım 2021 tarihinde İzlanda’nın Reykjavik Laugardalshöll spor salonunda gerçekleşecek. LoL Worlds 2021’in başlangıç tarihi henüz belirtilmese de turnuva yaklaşık olarak 1 ay sürdüğü için, 5 Ekim 2021’de LoL Worlds 2021’in başlaması beklenmektedir.

League of Legends konu ile ilgili bir duyuru yaparsa, yazımızı bu doğrultuda güncelleyeceğiz. LoL Worlds 2021 ile ilgili daha fazla içerik ve haber için bizi takip etmeyi unutmayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.