Need for Speed Heat 100% Türkçe Yama İndir, Need for Speed Heat Türkçe Yama Kurulumu Güncel 2021

Need for Speed serisi uzun yıllardır devam eden ve en popüler araba yarışı serilerinden bir tanesidir. Neredeyse her sene yeni bir sürümü çıkan bu seri, araba yarışı sevdalılarına güzel bir karşılık verebilen nadir serilerdendir. Özellikle oyun dünyasına kattığı yenilikler ve gerçekçi oynanışa bağlılık sayesinde, kendi alanında adeta çığır açmış ve yeni değişikliklerinde de öncüsü olmuştur.

Bugün serinin çıkış yapan son oyun olan Need for Speed Heat’in Türkçe yamasının nasıl indirilebileceğini ve indirilen bu yamanın da nasıl kurulabileceğini siz okurlarımıza anlatacağız. Özellikle serinin son oyunlarında artan diyaloglar ve canlı ekosistem sebebiyle Türkçe dil desteği şart olmaya başladı.

Need for Speed Heat 100% Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

Need for Speed serisinin ilk oyunlarında şoförü göremiyor ve şoförle bir bağ kuramıyordunuz. Son yapılan değişiklikler ve gelen güncellemeler ile birlikte hikayede önemli bir pay sahibi olmaya başlayan bu şoförler, oyunda birçok farklı diyaloğa girebiliyor ve bu diyaloglar sayesinde de daha akıcı bir hikaye elde ediliyor.

Türkçe yamaların içerdiği detaylar ve her ince ayrıntının tek tek çevrilmesi sayesinde bu tarz projeler çok uzun uğraşlar sonucunda tamamlanabiliyor. Oyunu çeviren ekiplerin emeklerine duyduğumuz saygı neticesinde bu tarz yama dosyalarını sitemize direkt olarak koymak istemedik. Bunun yerine bu tarz işlerle uğraşan ünlü ekiplerin Türkçe yamalarını resmi sitelerinden indirebilirsiniz.

 

Need for Speed Heat Türkçe Yama Kurulumu

Need for Speed Heat için indireceğiniz Türkçe yama dosyası çok kolay bir kurulum neticesinde oyuna eklenebilmekte. Aşağıda vereceğimiz adımları dikkatlice uygulayarak siz de temiz bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

  • İndirdiğiniz klasörün içinde yer alan TrYama.exe adlı dosyayı çalıştırın ve kuruluma başlayın
  • Ardından karşınıza gelen bütün adımları tamamlayın
  • En son olarak oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ve tamama basın(Eğer bu aşamada sorun yaşarsanız kurulumu iptal edip, ilk başta çalıştırdığınız .exe dosyasını direkt olarak oyunun kurulu olduğu dizine atıp yönetici olarak çalıştırın ve işleme başlayın.)

Need for Speed Heat Türkçe yama kurulum işlemi işte bu kadar kolay. Yukarıda da belirttiğimiz üzere alanında deneyimli çevirmenler tarafından hazırlanan projeleri resmi kaynaklar üzerinden indirebilirsiniz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.