Party Animals Ne Zaman Çıkacak? Party Animals Çıkış Tarihi 2021

Günümüzde oyuncuların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak birçok farklı oyun bulunmaktadır. 2020 yılının sonlarına doğru demo versiyonu ile piyasaya sürülen Party Animals birçok oyuncu kitlesi tarafından oldukça beğenilmiş ve oyunun tam sürümünün çıkması için gün sayılmaya başlanmıştı. Ancak uzun bir süredir piyasaya sürülmeyen Party Animals oyunun ne zaman çıkacağı hakkında oyuncular oldukça meraklı. Birçok kişinin çıkış tarihini heyecanla beklediği oyunlardan birisi olan Party Animals ne zaman çıkacak? Party Animals çıkış tarihi ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

Party Animals, geçtiğimiz aylarda demo versiyonu ile karşımıza çıkmıştı. Birçok YouTube ve Twitch içerik üreticisi tarafından oldukça beğenilerek oynanan oyunlardan birisi olan Party Animals, Human Fall Flat oyununa oldukça benzemektedir. Bir platform üzerinden rakiplerinizi aşağıya atmaya çalıştığınız bu oyunda, sona kalarak puan toplamaya çalışıyorsunuz. Ardından bütün haritalar tamamlandıktan sonra buna göre bir sıralamaya yerleştiriliyorsunuz. Oynaması oldukça keyifli olan Party Animals, hala daha piyasaya sürülmediğinden dolayı birçok oyuncu oyunun çıkış tarihini merak etmekte. Yazımızın devamında Party Animals oyununun tahmini çıkış tarihini sizlere açıkladık.

Party Animals Ne Zaman Çıkacak?

Party Animals, geçtiğimiz aylarda bir süreliğine demo olarak erişime açılmıştı. Oyuncu kitlesi tarafından oldukça beğenilen bu yeni oyun bir süre Steam pazarında kaldıktan sonra erişime kaldırıldı ve oyuncuların Party Animals tam sürümünü beklemesi gerektiği belirtildi. Henüz resmi olarak bir çıkış tarihi belirtilmeyen Party Animals oyununun resmi Steam sayfasında da oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak birçok forum üzerinde dolaşan bilgilere göre Party Animals oyununun 2021 yılının Temmuz ayında çıkması beklenmekte. Ancak bu çıkış tarihi sadece tahminidir.

İlerleyen zamanlarda oyun yapımcısı tarafından resmi bir çıkış tarihi yayımlanırsa, yazımızı bu doğrultuda güncelleyeceğiz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.