PES 2022 Demo Nasıl İndirilir, PES 2022 Demo Nasıl Oynanır?

Konami firması, yıllardır PES serisini geliştirerek FIFA oyununa rakip bir oyun çıkarma uğraşındadır. Özellikle önceki dönemlerde gelişen teknolojileri çok iyi analiz edip oyuna entegre eden Konami, bu amaç uğrunda önemli bir adım atmış oldu. Her sene çıkış yapan yeni sürüm ile birlikte yüksek satış rakamları elde edebilen Konami, PES serisine büyük yatırımlar sağlamakta. 2021 yılı adına yayımlanacak olan yeni sürüm hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Konami geçtiğimiz günlerde PES 2022 demo sürümünü oyunculara tanıttı. Bugünkü yazımızda sizlere PES 2022 Demo Nasıl İndirilir, PES 2022 Demo Nasıl Oynanır? soruları hakkında detaylı açıklamalar yapacağız.

PES 2022, gerçekçilik baz alınarak tasarlanan, normal hayatta yer alan oyuncuların da dahil olduğu bir futbol oyunudur. Yenilikçi grafikler ile ve bazı yeni mekanikler ile birlikte gelecek oyun, geçen senenin sürümüne göre üstüne koyarak ilerlemiş olacak. Her sene çeşitli düzenlemeler yapılarak bir yenisi çıkarılan PES serisinde, bu yıl gizli bir yöntem tercih edildi. Oyunun demo sürümünü genelde önceden duyuran Konami firması, bu sefer sessiz sedasız. bir paylaşım gerçekleştirerek oyunu piyasaya sürdü.

PES 2022 Demo Nasıl İndirilir?

PES 2022 Demo sürümü indirmek oldukça basitti. Herhangi bir ücret vermeden bu senenin sürümünü oynamak için tek bir linke tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca yine belirtmeliyiz ki, PES 2021 Demo oyununu oynamak için PS Plus, Xbox Gamepass gibi ücretli premium sağlayıcılara ihtiyacınız bulunmamakta. PES 2022 Demo sürümü indirebilmek için tıklayınız. Karşınıza gelen ekrandan kütüphaneye ekle seçeneğine tıklamalı ve oyunu indirmelisiniz.

PES 2022 Demo Nasıl Oynanır?

PES 2022 Demo sürümünde sadece 4 takım yer almakta. Bu takımlar sırasıyla Bayern München, Juventus, Barcelona ve Manchester United olarak oyuna eklenmiştir. Sadece bu takımlara ve oyuncularına erişebildiğiniz demo sürüm, PS oyuncularının kendi arasında oynamasıyla ve Xbox oyuncularının da kendi aralarında oynaması ile devam etmekte. Oyunun hali hazırda bulunan halini baz almamanızı tavsiye ederiz. Zira, şu halinde bir oyunun 2022 yılı adına çıkması pek de mantıklı durmuyor. PES 2022 Demo sürümde grafikler oldukça düşük tutulmuş ve spiker sesleri de oyuna maalesef entegre edilmemiş.

Yukarıda da anlattığımız üzere PES 2022 Demo versiyonu şu andan itibaren ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.