PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Yöntemi – Güncel 2021

Dünya’da birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan PUBG oyununda bulunan PUBG Mobile Popülerlik nedir? PUBG Mobile Popülerlik nasıl gizlenir? gibi sorulara bu yazımızda detaylı bir cevap vereceğiz.

PUBG Mobile, Battle-Royale tarzını en iyi şekilde yansıtan oyunların başında gelmektedir. Kendinden sonra çıkan birçok oyunu önemli derecede etkisi altına alan PUBG Mobile, diğer oyunlara sadece kaynak olmakla kalmamış Battle-Royale tarzının daha da ön plana çıkmasını sağlamıştır. Oyuna son zamanlarda eklenen popülerlik özelliği sayesinde oyuncuların birçoğu popülerliğini arttırmayı denemektedir.

PUBG Mobile Popülerlik Nedir?

PUBG Mobile oyununda popülerlik, kaç tane arkadaşınızın size hediye yolladığını ifade eden bir istatistiği ifade etmektedir. Bu sayıyı arttırmak için tek yapmanız gereken başkaları tarafından hediyeye layık görülmeniz olacaktır. Buna ek olarak siz de arkadaşlarınızın popülerlik seviyelerini onlara hediye göndererek arttırabilirsiniz.

PUBG Mobile oyununda popülerliğinizi arttırarak siz de daha ilgi çekici bir profile sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında daha popüler olmak sizler için işleri mutlaka kolaylaştıracaktır. Buna ek olarak, PUBG Mobile oyununda yüksek popülerlik seviyelerine ulaşmak tamamıyla paralı bir işlemdir. Bedava olarak PUBG popülerlik seviyenizi arttıramazsınız. Bunun ana nedeni ise oyunda gönderilebilen hediyelerin ücretli olarak satılmasıdır. Arkadaşlarınıza göndereceğiniz hediyelere farklı miktarlarda ücretler ödemek durumunda kalırsınız. Bu durum da sizi bu konu hakkında çok dikkatli olmaya itmelidir. Yapacağınız yanlış bir satın alımın ardından kartınızdan önemli miktarlarda paralar çekilebilir.

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Yöntemi

1- İlk işlem olarak PUBG Mobile oyununu açınız

2- Ardından burada yer alan profil resminize tıklayın

3- Bu sekmede yer alan ve sağ üstte konumlanan “Kalem” işaretine tıklayın

4- Karşınıza gelecek olan sayfada soldaki menüde en alt kısımda yer alan “Bağlantılar” bölümüne girin. Bu bölümden “Ayrıntılar” seçeneğini kapatın.

Yukarıdaki adımları sırası ile uyguladığınız zaman başarılı bir şekilde PUBG popülerlik gizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızın bu popülerlik seviyenizi görmelerini engellemiş olursunuz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.