PUBG Mobile UC Gönderme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile, günümüzde oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilen bir mobile Battle-Royale tarzı oyundur. Özellikle telefon gibi küçük bir alet üzerinden akıcı bir şekilde oynanabilmesi sayesinde halen oldukça yüksek sayıda online oyuncuya sahiptir. Oyunda birçok farklı özel içerik bulunmaktadır ve bu özel içerikler genelde oyun parası olan UC üzerinden satın alınabilmektedir. Bugünkü yazımızda PUBG Mobile UC Gönderme Nasıl Yapılır? sorusuna detaylı bir cevap vereceğiz.

PUBG Mobile‘de UC(Unknown Cash), oyunun en özel içeriklerini alırken kullandığınız bir birimdir. Oyunda sıkça rastlamadığınız bu birimi genelde satın alarak elde edebilirsiniz. UC sahibi olarak kostümler, silah kostümleri, danslar ve çeşitli emojileri satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Gönderme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile’e özel bir para birimi olan UC‘yi göndermek oldukça basittir. Fakat UC göndermeden önce bilmeniz gereken birkaç madde ve gereklilik bulunmaktadır.

1- PUBG Mobile uygulamasını çalıştırın

2- Ardından ana menüdeki Lobi kısmından “Royal Pass” yazan bölüme girin ve buradaki Yükseltme Kartını bulun

3- Bu kartı bulduktan sonra “İstek Gönder” seçeceğini seçin

4- Daha sonra oyun ekranında en sağ alt kısımda yer alan Mail(Posta) simgesine bir kez tıklayın

5- Karşınıza çıkan arkadaş listesinden UC göndermek istediğiniz arkadaşınızı bulun ve bu arkadaşınızı bulduğunda isminin üzerine gelerek “Görüntüle” seçeceğine tıklayın. Bu kısımda bütün sorumluluğun size ait olacağını unutmayın. Listenizden istemediğiniz bir arkadaşınızı seçerseniz UC gönderimi bu arkadaşınıza yapılacaktır.

6- Son işlem olarak bir üstteki adımda seçtiğiniz arkadaşınıza UC gönderiminde bulunmak için ekranda yer alan “Ver” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Yukarıdaki adımları sırası ile düzgün bir şekilde uyguladığınızda PUBG Mobile UC gönderme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. UC gönderimi yaparken dikkat etmeniz gereken püf noktalar yer almaktadır. Bunlar;

  • UC gönderimi yapılacak hesap en az 24 saattir arkadaşınız olarak listenizde yer almalıdır.
  • Bu hesap ile aranızdaki sinerji puanı en az 20 olmalıdır.
  • Bu hesap en az 3. seviye olmalıdır.
  • PUBG Mobile UC gönderme işlemi yeni sezon başladıktan sonra ilk 1 hafta içerisinde gerçekleştirilebilir. Bu sürenin dışında başka bir hesaba UC gönderimi yapamazsınız.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.