Resident Evil: Infinite Darkness Dizisi Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Resident Evil: Infinite Darkness, anime severler arasında oldukça konuşulan bir Netflix animesi olarak karşımıza çıkacak. Şimdiden oluşan hype sayesinde büyük kitleler arasında konuşulan dizi, Resident Evil oyunu ve hikayesine bağlı bir evrende geçecek. Hem oyun severler hem de anime severler tarafından merakla beklenen Resident Evil: Infinite Darkness Dizisi Çıkış Tarihi Ne Zaman? bu soruyu sizler için yazımızın devamında yanıtlayacağız.

Birçok oyuncunun zamanında severek oynadığı Resident Evil 4 oyununa tamamen bağlı olarak piyasaya sunulacak olan Resident Evil: Infinite Darkness Dizisi, oyundaki heyecanı ve sahneleri neredeyse birebir olarak izleyicilere sunmayı deneyecek. Oyundan da aşina olduğumuz bol aksiyonlu ve gerilim içeren sahneleri bu dizide de sıklıkla deneyimleyeceğiz.

Serinin dördüncü oyununda geçen olay diziye yansıtılacak. Konunun başlangıcı Amerika’da başkanın sarayı olan Beyaz Saray’da gerçekleşen bir elektronik korsanlık olayına dayanıyor. Bu olay gerçekleşirken zombi sorunu ortaya çıkıyor ve araştırmaya giden ekipte çeşitli yaralanmalar meydana geliyor. Daha sonra ana karakterimiz ile olayın geneli hakkında fikir sahibi olmaya ve çeşitli yardımcı karakterlerle tanışarak problemi çözmek adına olaya dahil ediliyoruz.

Resident Evil: Infinite Darkness Dizisi Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Resident Evil: Infinite Darkness dizisi planlanan takvime göre 8 Temmuz 2021 tarihinde Netflix platformu üzerinden biz izleyiciler ile buluşacak. Yapılan açıklamalarda dizinin planlanan tarihe göre erteleme olmadan çıkış yapacağı ve izleyicilerin bu diziyi merakla beklemeleri gerektiği söyleniyor.

Daha dizi çıkmadan 2 dakikalık bir ön gösterim şeklinde hazırlanmış fragman yayınlandı. Fragmanı izleyen kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmelere bakıldığında, dizinin çıkış yaptığı dönemde büyük bir ses getireceği öngörülebilir. Buna ek olarak Netflix platformu üzerinden izleyiciler ile buluşacak olan diziye Netflix kanadından destekler oldukça fazla. Yayıncı platform, yüksek izlenme rakamları elde edilebileceğini ve bu tarz oyun evrenine ait hikayelerin daha çok dizilerde kullanılması gerektiğini düşünüyor.

Yukarıda Resident Evil: Infinite Darkness Dizisi Çıkış Tarihi hakkında detaylı bilgileri sizlere aktardık. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.