Roblox Ücretsiz İsim(Nick) Değiştirme, Roblox İsim(Nick) Nasıl Değiştirilir?

Roblox, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz keyifli oyunlardan bir tanesidir. Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Roblox’ta yapılabilecek çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Her oyuncunun kendine özel bir isme sahip olduğu Roblox’ta oyuncuların ismini değiştirmesi de mümkündür. Bu yazımızda Roblox ücretsiz isim(nick) değiştirme, Roblox isim(nick) nasıl değiştirilir ile ilgili bir içerik derledik.

Roblox 2006 yılında piyasaya sürülmesinden beri dünya üzerinde en çok ilgi gören oyunlardan birisi olmuştur. Genellikle küçük yaş kitlesine daha fazla hitap eden ve bu yaş kitlesinin çoğunlukta olduğu Roblox, oynaması oldukça kolay ve bir o kadar eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Her oyuncunun kendine ait nicki ile oynadığı Roblox’ta yıllar geçtikçe kullanıcılar isimlerinden sıkılmakta ve değiştirmek istemektedirler. Yazımızın devamında Roblox oyununda nasıl nick değiştireceğinizi açıkladık.

Roblox İsim(Nick) Nasıl Değiştirilir?

Roblox’ta isim değiştirmek için uygulamanız gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Roblox’ta oyuncular kullanıcı adını değiştirmek için Robux kullanmak zorundadırlar, aksi halde Roblox’ta ücretsiz olarak isim değiştirmek mümkün değildir. İnternet sitelerinde bulunan Roblox ücretsiz isim değiştirme programlarına kesinlikle güvenmeyin. Bu tarz programlar Roblox hesabınızı çalabilir veya bilgisayarınıza kalıcı hasarlar bırakabilir. Dilerseniz Roblox’ta nasıl isim değiştireceğinize geçelim.

  • İlk olarak Roblox oyununun resmi İnternet sitesinden hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından ekranın sağ üst kısmında bulunan “çark” simgesine tıklayın ve “Ayarlar” seçeneğine giriş yapın.
  • Ayarlar sekmesinde Roblox isminizin yanındaki “kalem ve kağıt” simgesine tıklayın.
  • Bu simgeye tıkladıktan sonra yeni Roblox adınızı 1000 Robux harcayarak oluşturabilirsiniz.

Roblox kullanıcı adınızı seçerken başka oyuncuların kullanıcı adını kullanmanız mümkün değildir. Ayrıca Roblox oyuncuları eski kullanıcı adınızı dilediği taktirde görebilir. Roblox ile ilgili daha fazla içerik ve haber için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese keyifli oyunlar dileriz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.