Rust Twitch Drop Düşürme, Rust Drop Nasıl Düşürülür?

Rust, geçtiğimiz günlerde yeni bir etkinlikle oyuncuların gündemine yeniden oturdu. Twitch üzerinde belirli yayıncılarla anlaşarak farklı kozmetiklerin izleyicilere hediye edildiği bu yeni etkinlik Twitch üzerinde yoğun bir ilgi görmüş durumda. Bu yazımızda Rust Twitch drop düşürme ve Rust drop nasıl düşürülür hakkında sizlere detaylı bilgileri aktardık.

Rust, oyun dünyasının en saygın ve en çok oynanmış oyunlarından birisidir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz Rust oyunun çıkışından uzun bir zaman geçse de günümüzde hala daha oyuncular tarafından oynanmaktadır. Sahip olduğu oyun dünyası ve etkileyiciliği sayesinde gelmiş geçmiş en keyifli oyunlardan birisi olarak kabul edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde bir haftalık sürecek bir etkinlik ile tekrar oyun gündemine oturan Rust’ın dropları ile ilgili detayları yazımızda açıkladık.

Rust Twitch Drop Düşürme

Twitch üzerinden Rust’ta bulunan dropları düşürmek için yapmanız gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Aşağıdaki maddeleri takip ederek siz de Rust’ta drop düşürebilir ve böylelikle oyun içerisinde bulunan bazı özel kozmetiklere ulaşabilirsiniz.

  • İlk olarak Twitch hesabınıza İnternet tarayıcınız üzerinden giriş yapın.
  • Ardından sağ üstte bulunan profil resminize tıklayarak “Ayarlar” sekmesine giriş yapın.
  • Ayarlar penceresinde üst tarafta bulunan kategorilerden “Bağlantılar” yazısına tıklayın.
  • Burada bulunan Steam ikonunun yanındaki “Bağlan” yazısına tıklayarak Steam hesabınızı Twitch’e bağlayın.

Bu adımları uygulamanızın ardından Rust yayını yapan herhangi bir yayıncıyı izleyerek drop düşürebilirsiniz. Ancak diğer yayıncılara nazaran bazı popüler yayıncıların kendilerine özel dropları bulunmaktadır. Bu yayıncıları izleyerek daha nadir elde edilen Rust droplarına ve bu yayıncıların simgesini taşıyan kozmetiklere erişebilirsiniz. Aşağıdaki yayıncıların isimlerinin üzerine tıklayarak Twitch kanallarına ulaşabilirsiniz.

  • Myth: Myth Chestplate

  • Sykkuno: Sykkuno Longsleeve T-shirt

  • xQcOW: XQC Assault Rifle

Yukarıda belirttiğimiz yayıncılara ait özel droplar sadece bu yayıncıları izlerken düşmektedir. Başka yayıncıları izlerken bu droplara sahip olamazsınız. Ayrıca Steam hesabınızı mutlaka Twitch hesabınıza bağlayın, aksi taktirde Twitch otomatik olarak sizi drop havuzundan dışarı atacaktır. Herkese bol şans dileriz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.