Snapchat St Ne Demek? Snapchat Streak Ne Demektir?

Snapchat, arkadaşlarınızla birlikte mesajlaşabileceğiniz, arkadaşlarınıza videolar ve fotoğraflar gönderebileceğiniz sosyal medya platformlarından birisidir. Yıllardır piyasada bulunan ve dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Snapchat’te kullanıcıların ilgisini çekecek birçok farklı özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerden birisi de Snapchat Streak’tir. Bu yazımızda Snapchat kullanıcılarının merak ettiği Snapchat St ne demek? Snapchat streak ne demektir ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

Snapchat, günümüzde birçok ünlünün ve sosyal medya fenomeninin düzenli olarak kullandığı platformlardan birisidir. Gün içerisinde yaptıkları aktiviteleri hikaye şeklinde paylaşan bu kişileri takip edebilir, eğer şanslıysanız bu kişilerle snapleşebilirsiniz. Ayrıca Instagram ve Facebook gibi dev sosyal medya platformlarında bulunan hikaye özelliği de Snapchat sayesinde ortaya çıkmıştır. Günümüzde sosyal medyada yapılan birçok şeyin temellerini oluşturan Snapchat ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Yazımızın devamında Snapchat St ne demektiri detaylı bir şekilde açıkladık.

Snapchat St (Streak) Ne Demek? 

Snapchat st, uzun adıyla Snapchat streak kullanıcıların gün içerisinde başka Snapchat kullanan kişilerle, en az 3 gün süre içerisinde birbirlerine en az bir video veya fotoğraf gönderdiğinde ortaya çıkan bir Snapchat özelliğidir. Eğer 24 saatlik zaman dilimi içerisinde herhangi bir Snapchat kullanıcısıyla birbirinize video veya fotoğraf gönderirseniz ve bu işlemi en az 3 gün tekrar ederseniz, kullanıcı adınızın hemen yanında Snapchat Streak gün sayısı ve yangın emojisi ortaya çıkar.

Eğer herhangi bir arkadaşınızla Snapchat Streak yapmayı başarmışsanız, bu streakin kaybolmaması için düzenli olarak 1 gün içerisinde birbirinize video veya fotoğraf göndermeniz gerekmektedir. Düzenli olarak bu adımları takip etmenize rağmen Snapchat Streakiniz kaybolursa, Snapchat firmasına mail atarak sorunun düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Snapchat ile ilgili daha fazla içerik, bilgi ve haber için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.