SteelSeries Arctis 1 Yazılım, Driver, Ürün Özellikleri Nelerdir? SteelSeries Arctis 1 BİM Alınır Mı?

SteelSeries, günümüzde oyuncuların en çok kullandığı markalardan birisidir. 13 Ocak 2021 tarihinde BİM toplu mağazalarında büyük bir indirim ile satışa sunulan SteelSeries Arctis 1 büyük bir talep gördü. Sizler için bu yazımızda SteelSeries Artctis 1 yazılım, driver, ürün özellikleri nelerdir? SteelSeries Arctis 1 alınır mı? Hakkında detaylı bir yazı derledik.

SteelSeries, birçok farklı alanda oyuncular için üretim yapan firmaların başında gelmektedir. Özellikle klavye, mouse ve mousepad alanında oldukça büyük satışlar yapan ve oyuncuların çok beğendiği SteelSeries markası çıkardığı ürünler sayesinde en iyi oyun donanım markalarından birisidir. Geçtiğimiz günlerde BİM tarafından afişlerde oldukça ucuz fiyata çıkan ve oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği SteelSeries Arctis 1 bugün itibari ile mağazalardan alınabilmektedir. Yazımızda SteelSeries Arctis 1 ile ilgili detayları paylaştık.

SteelSeries Arctis 1 Driver ve Ürün Özellikleri

SteelSeries Arctis 1, Arctis serisinin ilk kulaklığıdır. SteelSeries markasının en başarılı kulaklıkları arasında yer alan Arctis serisi günümüzde en çok tercih edilen kulaklıklar arasında yer almaktadır. SteelSeries Arctsi 1 kulaklığı oyunlarda iyi bir deneyim elde etmenizi sağlarken, bazı eksikleri de göze çarpmaktadır. Aşağıdaki listeden SteelSeries Arctis 1 yazılım ve ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz.

  • SteelSeries Arctis 1’de 7.1 Surround ses sistemi bulunmamaktadır.
  • SteelSeries Arctis 1’de RGB ışık desteği bulunmamaktadır.
  • BİM’de satılan SteelSeries Arctis 1 kablolu bir kulaklıktır. Wireless desteği bulunmamaktadır.
  • SteelSeries Arctis 1 mikrofon ve ses bakımından oyuncuları oldukça memnun eden bir kulaklıktır.
  • SteelSeries Arctis 1 için herhangi bir desteklenen özel ses yazılımı bulunmadığından dolayı direkt bilgisayarınıza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir oyuncu kulaklığından beklenileni tam olarak veremese de oyuncuların en çok tercih ettiği kulaklıklar arasında SteelSeries Arctis 1 yer almaktadır.

SteelSeries Arctis 1 BİM Alınır Mı?

Piyasadaki diğer oyuncu kulaklıklarına bakınca oldukça uygun bir fiyata BİM toplu mağazalarında satıldığından dolayı eğer iyi bir kulaklığa sahip değilseniz almanızı tavsiye ederiz. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi SteelSeries Arctis 1 kulaklığının herhangi bir RGB desteği, 7.1 surround ses sistemi ve driver desteği bulunmamaktadır.

Umuyoruz yazımız faydalı olmuştur, bizi takip etmeyin unutmayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.