Türk Telekom Ramazan’a Özel 10 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Alınır? 2021

Günümüzde birçok operatör kullanıcılarına çeşitli hediyeler vermektedir. Kullanıcıların bu hediyeler arasında en çok talep ettiği ise hediye İnternet paketleri olmaktadır. Ramazan’ın gelişi itibariyle kullanıcılarına çeşitli hediye İnternet paketleri dağıtan operatörler arasında en çok ilgi göreni ise Türk Telekom’un Ramazan’a özel 10 GB hediye İnternet paketi oldu. Bu yazımızda Türk Telekom kullanıcılarının 2021 Ramazan ayı için yararlanabileceği 10 GB hediye İnternet paketini nasıl alacağını derledik.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom’un yaptığı açıklamada Ramazan ayında Türk Telekom mobil aboneleri isterse dakika isterse de hediye İnternet paketine ulaşabilmekte. Eski ve yeni kullanıcılarına iki farklı seçenek imkanı sunan Türk Telekom bu kampanyayı şu şekilde sunmakta:

  • Türk Telekom’a numarasını taşıyan veya yeni bir hat alan bireysel faturalı hat kullanıcıları 31 Mayıs 2021 tarihine kadar gece 01.00-06.00 saatleri arasında geçerli 10 GB İnternet, Türk Telekomlularla sınırsız konuşma veya her yöne 500 dakika konuşma hediyelerinden birisini RAMAZAN 2021 yazıp 5555’e SMS göndererek bu hediyelerden birinden yararlanabilir.
  • Eğer eski bir Türk Telekom kullanıcısıysanız, 10 GB hediye İnternet paketini Türk Telekom’un sil süpür uygulamasından kazanabilirsiniz.

Özellikle Ramazan ayında kullanıcılarına çeşitli hediyeler dağıtan Türk Telekom kampanyaları ile ilgili daha fazla haber ve gelişme için bizi takip etmeyi unutmayın.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.