Twitch Renkli Mesaj Yazma, Twitch Renkli Mesaj Nasıl Gönderilir?

Twitch, günümüzde birçok kişinin düzenli olarak yayınlar yaptığı ve içerik ürettiği platformlardan bir tanesidir. Birçok farklı yaşta milyonlarca kişinin kullandığı Twitch platformunda yayıncılarla chat kısmından sohbet edebilmek de mümkün. Bu chat penceresinde bazı kullanıcılar mesajlarını renkli olarak göndermektedir. Birçok kişi ise nasıl renkli olarak mesaj gönderildiğini bilmemektedir. Bu yazımızda Twitch renkli mesaj yazma, Twitch renkli mesaj nasıl gönderilir ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

Twitch platformunda fazlasıyla içerik bulunmaktadır. Birçok yayıncının farklı kategorilerde ürettiği bu içerikleri siz de ücretsiz olarak Twitch üzerinden izleyebilir veya siz de yayıncılık hayatına başlayarak Twitch kullanıcılarına çeşitli içerikler üretebilirsiniz. Günümüzde bu tarz platformların oldukça popülerleşmesinden dolayı yayıncılığa olan ilgi bir hayli artmış durumda. Oldukça iyi paralar kazanabileceğiniz Twitch, birçok kişiye gelir sağlamaktadır. Peki bir izleyici olarak sohbet ettiğiniz yayıncıya nasıl renkli mesajlar gönderebilirsiniz? Yazımızın devamında Twitch renkli mesaj yazmayı detaylı bir şekilde açıkladık.

Twitch Renkli Mesaj Nasıl Gönderilir?

Twitch’te renkli mesaj gönderebilmek için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak Twitch’te renkli olarak mesaj gönderebilirsiniz.

  • İlk olarak mesaj yazmak istediğiniz herhangi bir yayıncının chat kısmını açın.
  • Ardından /me (yazmak istediğiniz mesaj) yazısını chat kısmına yazın ve enter tuşuna basın.

Yukarıdaki renkli mesaj kodu sadece “kırmızı” renk için geçerlidir. Diğer mavi, sarı, turuncu ve yeşil gibi renkleri kullanmak istiyorsanız Twitch Turbo paketine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki bazı yayıncılar chat kısmında renkli mesaj gönderimini yasaklamaktadır. Eğer renkli olarak mesaj göndermeye çalışırsanız, chat kısmından timeout veya ban yiyebilirsiniz.

Twitch ile ilgili daha fazla içerik ve haber için bizi takip etmeyi unutmayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.