Unlost Oyun Şirketi İsmi Nedir? Unlost Oyun Şirketi Başvuru Nasıl Yapılır?

Unlost, günümüzde en popüler yayıncılar arasında yer almaktadır. Birçok Twitch kullanıcısı tarafından sıklıkla takip edilen Unlost, yayın açtığı zamanlar binlerce izleyiciye ev sahipliği yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde kendisinin bir oyun şirketi olduğunu belirten Unlost, şirketine oyun yazılımcıları aradığını da duyurmaktaydı. Bu yazımızda kullanıcıların oldukça merak ettiği Unlost oyun şirketi ismi nedir? Unlost oyun şirketi başvuru nasıl yapılır? Soruları cevapladık.

Unlost, geçtiğimiz yıllarda oldukça büyük bir başarı yakalayan ve başarısını devamlı olarak sürdüren yayıncılardan birisidir. Geçtiğimiz aylarda uzun bir süre İstanbul’a taşınmasından dolayı yayın açamayan Unlost, İstanbul’da eve yerleşmesinin ardından düzenli yayınlara tekrar başladı. Arkadaşlarıyla birlikte oldukça keyifli yayınlar vaat eden Unlost, birçok farklı çekiliş düzenlemekte ve oyunculara farkı içerikler hediye etmektedir. Bunun yanında, ekip ile birlikte çeşitli oyunlar oynayarak izleyicilerini de eğlendirmektedirler. Geçtiğimiz haftalarda yayınında duyurduğu Unlost oyun şirketi ile ilgili detaylı bilgileri yazımızın devamında aktardık.

Unlost Oyun Şirketi İsmi Nedir?

Unlost, geçtiğimiz zamanda kurduğu oyun şirketi ile ilgili henüz detayları paylaşmamasına rağmen geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinde paylaştığı bir hikayede büyük bir yatırım aldıklarını belirtti ve bu yatırımların da devam edeceğine kesin gözüyle bakıyor. Unlost oyun şirketinin ismi henüz bilinmemesine rağmen kurulan bu oyun şirketi Türk oyun topluluğunun oldukça mutlu etti. Unlost, yeni yazılımcılar da aradığını belirtti. Özellikle oyun sektöründe tecrübesi olan ve daha önce oyun yapımında rol almış kişilerle çalışmak isteyen Unlost, yayınında ve farklı yerlerde şirkete nasıl başvurulması gerektiğini de açıkladı. Yazımızın devamında Unlost oyun şirketine nasıl başvuracağınızı açıkladık.

Unlost Oyun Şirketi Başvuru Nasıl Yapılır?

Unlost oyun şirketi henüz yeni bir oyun firması olsa da birçok kişinin ilgilendiği bir firma olarak geçmektedir. Özellikle genç ve oyun tutkunu yazılımcıların oldukça yakından takip ettiği Unlost oyun şirketi birçok kişiye iş olanağı da sağlamaktadır. Yeterli düzeyde oyun yazılımı hakkında bilgisi olan ve daha önce bu konu ile ilgili tecrübesi olan yazılımcı arayışında olan Unlost oyun şirketine  başvurmak için mail veya Instagram üzerinden Unlost ile iletişime geçebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.