Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Yeni Savaş Bileti(Battle Pass) Ne Zaman Geliyor? Hangi Silahlar ve Kostümler Olacak?

Valorant her geçen gün büyüyen bir oyuncu kitlesiyle yayın hayatına devam etmekte. Özellikle CS:GO oyunundan geçen oyuncular tarafından beğenilmesi sayesinde ön plana çıkan oyun, kendini sürekli olarak geliştirmekte ve oyun yapısını sürekli olarak güncellemekte. Buna ek olarak yayınlanan güncellemeler ile birlikte birçok yeni içerik de biz oyunculara sunulmaktadır. Bugünkü yazımızda bu içeriklerden bir tanesi olan Valorant Yeni Savaş Bileti(Battle Pass) hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Valorant Yeni savaş biletinin ne zaman geleceğini ve içeriğinde hangi silahlar ve kostümler ile birlikte geleceğini açıklamaya çalışacağız.

Valorant’ta oynanabilen modların güncellemeler ile birlikte geldiğini biliyoruz. Bu oynanabilir modlara ek olarak da oyunda çeşitli ödülleri sadece bu oyun modlarının oynayarak kazanabileceğimiz bir de Savaş Bileti(Battle Pass) biz oyuncuların beğenisine sunuluyor. Bu savaş bileti genel olarak 50 farklı seviye içeriyor ve her seviye atlandıkça biz oyunculara hediyeler veriyor.

Satın alım fiyatı olarak yaklaşık 50 TL gibi bir ücret karşılığında açılabilen savaş biletinde, her sezon güncellenen farklı tarzda içeriklere yer veriliyor. Bu içerikler daha çok oyun modlarından ve günlük/haftalık görevlerden elde edebileceğiniz XP’ler ile elde edilebiliyor. Bu içerikler arasında silah kostümleri, spreyler, farklı ikonlar ve arka planlar da yer alıyor. Son seviye olan 50. Seviyeyi de tamamladığınızda size o sezonun başında duyurulmuş olan bıçak ödül olarak veriliyor. Peki 3. Sezon 1. Kısım savaş biletinde hangi içerikler yer alacak?

Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Yeni Savaş Bileti(Battle Pass) Ne Zaman Geliyor?

Valorant 3. Bölüm 1. Kısım savaş bileti, 22 Haziran’da yayınlanması planlanan yeni sezon güncellemesi ile birlikte biz oyunculara sunulacak. Bu yeni güncelleme ile hem önceki sezon sonlanmış olacak hem de yeni silah skin setleri ve battle pass oyuncuların pazarlarında yer alacak.

Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Yeni Savaş Bileti(Battle Pass) Hangi Silah ve Kostümleri İçerecek?

Bu konuda elimizde sızdırılmış bilgilerden ve fotoğraflardan fazlası maalesef bulunmamakta. Sosyal medyada dönen bazı fotoğraflar ve oyunun ana sitesinde verilen bazı spoilerlar üzerine tahminlerde bulunmak ise mümkün. Riot Games’in kendi sitesinde paylaştığı fotoğrafta bir Vandal bir Frenzy bir Operator ve son olarak da bir adet bıçak olmak üzere 4 adet yeni tarzda silah skini görebiliyoruz. Burada en dikkat çeken skinler ise şüphesiz Vandal ve Operatör için hazırlanan skinler olacaktır. Bunun ana sebebi ise bu skinlerin oyuncuların oldukça aşina olduğu Anomali silah seti skinlerine benzer şekiller taşımalarıdır.

Yukarıda sizler için Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Yeni Savaş Bileti(Battle Pass) hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalıştık. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.