Valorant Karakter Nasıl Açılır? Valorant Yeni Ajan Açma 2021

Valorant, günümüzde en çok oynanan FPS oyunları arasında yer almaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz Valorant oyununda birçok farklı karakter ve bu karakterlerin kendine ait yetenekleri bulunmaktadır. Ancak Valorant’a yeni başlayan biri bütün karakterlere sahip değildir. Bu karakterleri açmak için bazı adımları uygulaması gerekmektedir. Bu yazımızda Valorant karakter nasıl açılır? Valorant yeni ajan açma ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

Valorant, geçtiğimiz son bir senede oldukça popülerleşmiş ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya başlamıştır. En büyük rakibi CS:GO’nun tahtını yavaş yavaş sallamaya başlayan Valorant, günümüzde sürekli olarak güncellenmektedir. Oyuncuların CS:GO’da bulunan hilecilerden sıkılması ve oyunun artık eskisi kadar zevk vermemesinden dolayı Valorant’a geçmeye başladığı birçok kişi tarafından bilinmekteydi. Ancak son zamanlarda Riot Games’in Valorant’a özel olarak ilgi göstermesi ve oyuna sürekli olarak yeni ajanların eklenmesi bu süreci hızlandırmıştır. Valorant’ta bulunan birçok ajan oyunun sıkıcılığını önlerken, oyunculara her zaman yeni bir şeyi öğretmektedir. Yazımızın devamında Valorant’ta nasıl karakter açacağınızı açıkladık.

Valorant Karakter Nasıl Açılır?

Valorant’ta yeni bir karakteri açmak için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Sizler için aşağıda listelediğimiz işlemleri yaparak siz de Valorant’ta bulunan herhangi bir ajanı açabilir ve bu ajanla rekabetçi maçlarda oyun oynayabilirsiniz.

  • İlk olarak Valorant’ın ana menüsünde üst tarafta bulunan “Ajanlar” sekmesine tıklayarak ajanlarınızı görüntüleyin.
  • Valorant’ta açmak istediğiniz karakterin üzerine tıklayarak Valorant ajan kontratını başlatın.
  • Seçtiğiniz Valorant ajanıyla 5. seviyeye kadar gelerek, XP kazanıp bu kontratı tamamlayın.
  • Valorant’ta açmak istediğiniz ajan kontranız 5. seviyeye gelmesiyle birlikte hesabınızda açılacak ve oynanabilir hale gelecektir.

Yukarıdaki adımları takip ederek siz de Valorant’ta dilediğiniz ajanı kolay bir şekilde açabilirsiniz, herkese keyifli oyunlar dileriz. Valorant ile ilgili daha fazla içerik ve haber için bizi takip etmeyi unutmayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.