Valorant Sezon Ne Zaman Bitecek? Valorant Sezon Ne Zaman Sıfırlanıyor?

Valorant Sezon Ne Zaman Bitecek? Valorant Sezon Ne Zaman Sıfırlanıyor? Valorant, günümüzde en çok oynanan FPS oyunları arasında yer almaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz Valorant’ta yapılabilecek birçok çeşitli aktivite bulunmakta. Bunlar arasında oyuncuların en çok tercih ettiği ise dereceli maçlardır. Dereceli maçlarda, her oyuncunun rekabet ettiği ligler bulunmaktadır. Bu ligler her sezon sıfırlanmakta ve oyuncular yeniden yerleştirme maçları oynamaktadır. Bu yazımızda Valorant oyuncularının oldukça merak ettiği Valorant sezon ne zaman bitecek? Valorant sezon ne zaman sıfırlanıyor sorusunu detaylı bir şekilde cevapladık.

Valorant, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmesinin ardından oldukça kısa bir süre içerisinde büyük başarılar elde etmeyi başardı. Riot Games’in yapımcılığını üstlendiği Valorant’ta birçok farklı ajan ve harita bulunmaktadır. Oyun içerisinde bulunan bu çeşitlik sayesinde, oyuncular Valorant’ı sürekli sıkılmadan oynamaktadır. Ayrıca Valorant’ta bulunan farklı oyun modları da oyunun çeşitliliğini artırmaktadır. Bu oyun modları arasında en çok tercih edilen rekabete dayalı oyun modunda Valorant oyuncuları lig yükselmek için birbirleri ile rekabete girmektedir. Her sezon düzenli olarak sıfırlanan dereceli sıralamaları yakın bir zaman içerisinde sıfırlanacak. Yazımızın devamında Valorant sezon ne zaman bitecek? Valorant sezon ne zaman sıfırlanıyor sorularını yanıtladık.

Valorant Sezon Ne Zaman Bitiyor? Valorant Sezon Ne Zaman Sıfırlanıyor?

Valorant’ta her sezon düzenli olarak sıfırlanan dereceli yerleştirmeleri yakın bir zaman içerisinde sıfırlanacak. 8 gün sonra, yani 8 Eylül 2021 tarihinde sıfırlanacak olan dereceli yerleştirmelerinde rekabetçi oyun modu yerleştirmeleri belirli bir süre boyunca kapalı olarak kalacak. Siz de bu zaman içerisinde aim ve oyun bilginizi geliştirerek, dereceli yerleştirmeler açıldığında daha iyi rekabet edebilir ve daha yüksek liglere yerleştirilebilirsiniz. Valorant sezon bitişine oldukça kısa bir süre kaldığından dolayı, daha çok dereceli maç oynayarak lig yükselmeniz, gelecek sezonda daha yüksek bir lige yerleşmeniz konusunda size fayda sağlayacaktır.

Valorant ile ilgili daha fazla haber ve içerik için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese keyifli oyunlar dileriz. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.