Valorant Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır? Güncel 2021

FPS severler tarafında sıklıkla oynanan bir oyun haline gelen Valorant’a şifre nasıl değiştirilir bunu göstereceğiz. Valorant’ın arayüzünde biraz fazla element var ve bu da bazı ayarların gerçekten görünememesine sebep olabiliyor. Valorant hesap şifresinin nasıl değiştirilebileceğini bulmak da yine bu geri planda kalmış ayarlardan birisi.

Valorant’ta yer alan şifrenizi çok düzgün seçmeli ve hesabınızı da çok iyi korumalısınız. Uzun saatler vakit geçirerek oynadığınız ve çok fazla kastığınız hesaplarınızı çok kolay bir şekilde çalabilirler. Şifre koyarken bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Valorant Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Valorant’ta bu işlem oldukça basit. Her ne kadar göz önünde bulunmasa da yazımızı okuduktan sonra siz de şifrenizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

  • Google’a girin ve ”Riot Games Sign in” diye aratın.
  • Karşınıza resim Riot Games sayfası çıkacak. En üstteki siteye girin.
  • Daha sonra sağ üst kısımda yer alan ”Hesap” butonuna tıklayın.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra ekranda ID’niz ve benzeri şeyler yer alacak. ID’nizin hemen altında yer alan şifre kısmı bulunacak. Bu kısmın en sağında yer alan kalem işaretine 1 kere tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekran sizden eski şifrenizi ve yeni belirlemek istediğiniz şifreyi girmeniz istenecek.
  • Bütün bunları yaptıktan sonra şifreniz değiştirildi diye bir uyarı penceresi çıktıysa işlem tamamdır.

Valorant Şifremi Nasıl Belirlemeliyim?

Oyunlarda yer alan şifrelerinizi çok güçlü şekilde hazırlamalısınız. Mümkün oldukça karışık ifadelere yer verin ve sizinle direkt olarak alakalı olan şeyleri(doğum tarihi, isim gibi) kullanmaktan kaçının. Bu sayede Valorant hayatınız boyunca bir daha şifre değiştirme işlemi yapmanıza hiç gerek kalmayacaktır.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.