Xiaomi Arayan İsmi Görünmüyor, Xiaomi Arayan Numara Kayıtlı Olduğu Halde Görünmüyor

Xiaomi, günümüzde en çok kullanılan dijital markalardan birisidir. Hayatımızın her alanında kolaylık sağlayan Xiaomi aletlerinin en çok tercih edileni ise telefonlardır. Birçok insanının uygun fiyatından dolayı tercih ettiği Xiaomi telefonlar oldukça iyi performans vermesine rağmen bazı sorunları bulunmaktadır. Xiaomi arayan ismi görünmüyor, Xiaomi arayan kayıtlı olduğu halde görünmüyor bu sorunlardan birisidir. Bu yazımızda kullanıcıların sıkça karşılaştığı sorun hakkında yazı derledik.

Xiaomi, evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz çeşitli teknolojik aletler üretmektedir. Buzdolabı, elektrikli süpürge, akıllı süpürge ve daha birçok teknolojik alet üretimi yapan Xiaomi markasının en ünlü olduğu alan ise şüphesiz akıllı telefon ve tablet üretimidir. Günümüzde dünya üzerinde milyonlarca kişinin kullandığı Xiaomi akıllı telefonlar, hayatımızın birçok alanında işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Özellikle telefonların sahip olduğu donanımsal özelliklerine kıyasla uygun bir fiyata satılması kullanıcıların daha fazla tercih etmesine olanak sağlamaktadır.

Günümüzde birçok kişi Xiaomi telefonlarını kullansa da bazı sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Her yeni gelen güncelleme ile bu sorunlar üzerinde çalışan Xiaomi markası, kullanıcı deneyimini ön plana çıkarmaktadır. Bazı kullanıcıların karşılaştığı Xiaomi arayan ismi görünmüyor sorunu çözümünü yazımızın devamında derledik.

Xiaomi Arayan İsmi Görünmüyor Sorunu ve Çözümü

Xiaomi arayan ismi görünmüyor sorununu çözmek için deneyebileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır. Aşağıdaki çözüm yollarını deneyerek siz de Xiaomi arayan kayıtlı olduğu halde görünmüyor sorununu çözebilirsiniz.

#1. Çözüm Yolu:

İlk olarak deneyebileceğiniz çözüm yolu Xiaomi akıllı telefonunuzu yeniden başlatmak olmalıdır. Bazı durumlarda telefon hafızasında olan sorundan dolayı, rehberde kayıtlı olan isimler Xiaomi telefonunuzda numara olarak görünmektedir. Bu sorundan kurtulmak için Xiaomi telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

#2. Çözüm Yolu:

İkinci olarak deneyebileceğiniz çözüm yolu ise numarayı rehberinizden silmek olmalıdır. Bazı durumlarda Xiaomi telefonuna tek bir numara birden fazla isimle kaydedilmektedir. Bu durumda arama yaptığınız sırada veya size gelen aramada telefonunuzda isim yerine numara görünmektedir. Xiaomi telefonunuzdan bu numaraya kayıtlı tüm isimleri silip tekrar kaydederek bu sorunu çözebilirsiniz.

#3. Çözüm Yolu:

Yukarıda verdiğimiz çözüm yolları işe yaramamışsa, Xiaomi’nin resmi forumunda bir başlık açabilir veya yetkili bir kurumla mail yolundan iletişime geçebilirsiniz. Sorununuzu çözmek için en kısa zamanda Xiaomi telefonunuza yeni güncelleme getireceklerdir.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.