Call of Duty Black Ops 2 100% Türkçe Yama İndir Güncel 2021

Call of Duty Black Ops 2, en iyi Call of Duty oyunlarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Oyunda yer alan sürükleyici hikaye ve normal Call of Duty oyunlarına ek olarak yazılan bir paralel hikaye sebebiyle, birçok insan tarafından olumlu eleştirilere tabi tutalan Call of Duty Black Ops 2, çeşitli dil sorunları ile oynanılamaz halde olabiliyor. Yine oyunda bulunmayan Türkçe dil desteği de çeşitli sorunlar çıkarabiliyor.

Bugünkü yazımızda sizlere Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama’nın nasıl indirileceğini ve kurulacağını anlatacağız. Oyun dilinin İngilizce olması ve oyun yüklendikten sonra sadece belli başlı dillere destek verilmesi sebebiyle bir Türkçe Yama’nın oyuna eklenmesi şarttır.

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama Ne İçeriyor?

Call of Duty Black Ops 2 oyununda sürükleyici bir hikaye olduğundan bahsetmiştik. Bu hikayeyi anlamak ve konuşmaları altyazılı olarak okuyabilmek adına oyunu Türkçeleştiren bu yama, oyun içi yönergeleri okuyabilmeniz adına da size destek verebiliyor. Özellikle görevleri daha net anlamanız ve nereye gideceğinizi görebilmeniz adına bu Türkçe yama sizlere rehberlik edebiliyor. Yine diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da çevirilirde ufak tefek sıkıntılar ortaya çıkabiliyor fakat oyunun genel oynanışına herhangi bir etkileri bulunmuyor.

Call of Duty Black Ops 2 100% Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

Black Ops 2 Türkçe Yamayı indirmek için pek çok kaynak bulunmaktadır. Uzun süren ve yoğun tempolu molasız işlerin ardından yapımı son bulan bu yamaları sitemizde direkt olarak paylaşmak istemiyoruz. Bu sebeple Türkçe Yama dosyalarını direkt vermektense sizleri bunca emek veren çeviri ekiplerinin çalışmalarına yönlendirmek bizi daha mutlu edecektir.

Oyunun çevirisi ile uğraşan ve bir ekip olarak mücadele veren insanların emeklerini hiçe saymamak adına onların sitelerinden bu tarz yamaları indirebilir ve oyununuzu 100% Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 2 100% Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe yamasını indirdikten sonra tek bir tuşla oyuna entegre edebilecek ve oyun dilini kökten değiştirebileceksiniz. Türkçe yamaların artık .exe uzantılı dosyalar halinde hazılanması ve kolay kurulum paketleri içermeleri sebebiyle oyunları Türkçe yapabilmek çok daha kolay bir hal aldı. Call of Duty Black Ops 2 Türkçe yaması da yine bu şekilde indirilip kurulabilecek tarzda bir yama olacaktır.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.