CS:GO’ya Yeni Güncelleme İle Birlikte Yılan Isırığı Kasası(Snakebite Case) Geldi! CS:GO Yeni Yılan Isırığı Güncellemesi Neler İçeriyor?

Bugün itibariyle CS:GO sunucularına yeni güncellemeler aktif edildi. Oyun içerisinde birçok şeyin değiştiği CS:GO’da oyuncuları mutlu edecek birçok farklı haber bulunuyor. Bu yazımızda CS:GO’ya gelen yeni güncelleme hakkında detayları sizlerle paylaştık. Peki CS:GO yeni yılan ısırğı güncellemesi neler içeriyor? CS:GO Yılan Isırığı Kasası nedir?

CS:GO, günümüzde en çok oynanan FPS oyunlarından bir tanesidir. Aktif olarak milyonlarca oyuncusu olan CS:GO’da birçok farklı içerik bulunmaktadır. Bu içeriklerden en önemlisi ise silahlarda bulunan skinlerdir. Oyuncuların kasa açarak, oyun oynayarak veya Steam topluluk pazarından satın alarak elde edebildiği bu silah skinlerinin bazıları oldukça değerli iken bazıları da bir o kadar değersizdir. CS:GO’ya gelen her yeni büyük güncellemede bu tarz skinleri içeren kasalar eklenmekte. Geçtiğimiz saatlerde gelen yeni CS:GO güncellemesi ile birlikte oyuna Yılan Isırığı Kasası (Snakebite Case) adı verilen yeni bir kasa eklendi ve bunun yanında oyunu etkileyecek birçok farklı güncelleme de beraberinde geldi. Dilerseniz CS:GO’ya gelen yeni güncellemenin neler içerdiğine yakından göz atalım.

CS:GO Yılan Isırığı Güncellemesi Neler İçeriyor?

CS:GO’ya geçtiğimiz saatlerde gelen güncelleme ile birlikte oyuncuların oyuna olan ilgisini artıracak birçok farklı güncelleme gelmiş durumda. Bu güncellemelerden en önemlilerini sizler için aşağıda listeledik.

  • CS:GO’ya geçtiğimiz aylarda gelen Kırık Diş Operasyonu kaldırıldı.
  • Kırık Diş Operasyonu’nda yıldız kazanan oyuncuların bu yıldızları harcaması için 15 Mayıs’a kadar süre tanındı.
  • Premier Rekabetçi CS:GO sunucularına eklendi.
  • Aktif Görev Harita Havuzu’ndan Train haritası kaldırıldı ve yerine Kadim eklendi.
  • Oyuna yeni getirilen “retake” modu kalıcı olarak kalacak.
  • Resmi Rekabetçi ve yoldaş istatistiklerini öğrenmeye devam etmek isteyen oyuncular için abonelik hizmeti eklendi.
  • CS:GO haritalarına yeni bir tavuk eklendi.
  • En önemlisi CS:GO topluluğu tarafından tasarlanan 17 silah kaplaması ve nadir bulunan özel ögeler olan Broken Fang Kasası eldiven seti Yılan Isırığı Kasası (Snakebite Case) adı verilen yeni bir kasa ile oyuna eklendi.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.