FIFA Online 4 Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? FIFA Online 4 Arkadaşla Oynama

FIFA Online 4 Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? FIFA Online 4 Arkadaşla Oynama. FIFA Online 4, geçtiğimiz günlerde kapalı beta versiyonu ile piyasaya sürülmüştü. Eylül ayı itibariyle bütün oyunculara ücretsiz olarak sunulacak olan FIFA Online 4, birçok futbol oyunu severin heyecanla beklediği oyunlar arasında yer almakta. Günümüzde en çok ilgi gören futbol oyunu serilerinden olan FIFA serisi, Türkiye’de oldukça pahalı olmasından dolayı birçok oyuncu oyunu oynamakta güçlük çekmektedir. Bu nedenle, birçok futbol sever FIFA serisini sadece PlayStation kafe gibi yerlerde oynayabilmekte. Ancak FIFA Online 4’ün çıkışı ile birlikte bu durum tersine dönecek gibi. Tamamen ücretsiz olarak sunulacak FIFA Online 4‘te oyuncuların merak ettiği bazı sorular bulunmakta. Bu sorulardan birisi olan FIFA Online 4 arkadaşlarla nasıl oynanır? FIFA Online 4 arkadaşla oynama ile ilgili bu yazımızda detaylı bir içerik derledik.

FIFA oyun serisi, günümüzde piyasada çok da fazla rakip bulunmamasından dolayı en çok oynanan futbol oyun serilerinden bir tanesidir. Her sene farklı bir oyun adı altında çıkan FIFA serisi oyunlarını oynamak oldukça keyifli olsa da kur farkından dolayı Türkiye’de birçok oyuncu bu oyunu oynayamamaktadır. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan yeni bir oyun ile birlikte artık birçok oyuncu FIFA oynayabilecek. FIFA Online 4 adı altında tamamen ücretsiz ve Türkçe spiker desteği ile çıkacak FIFA Online 4 birçok oyuncu tarafından heyecanla beklenmekte. Ayrıca bu yeni çıkacak olan oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanız da mümkün. Yazımızın devamında FIFA Online 4’ü arkadaşlarınızla nasıl oynayacağınızı açıkladık.

FIFA Online 4 Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? FIFA Online 4 Arkadaşla Oynama

FIFA Online 4’ü arkadaşlarınızla oynamak için bazı adımları takip etmeniz gerekmekte. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de FIFA Online 4’ü arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

  • İlk olarak FIFA Online 4 oyununa giriş yapın ve ardından ana menüde sol tarafta bulunan “Fantezi ekibi” menüsünde bulunan “Özel maç” seçeneğine tıklayın.
  • Ardından “Klasik 1v1 Takımlar” seçeneğine tıklayın. (Diğer oyun modları ilerleyen zamanlarda gelecek.)
  • Ardından karşınıza çıkan menüde “Arkadaşını Davet Et” seçeneğine tıklayın.
  • Arkadaşlar kısmında davet etmek istediğiniz arkadaşınızı seçerek daveti yollayın.
  • Daveti kabul eden arkadaşınızın deplasman yani “sağ” tarafa geçmesi sizin ise “sol” tarafa geçmeniz gerekmektedir.
  • Ardından davet ettiğiniz arkadaşınız takımını seçtikten sonra ekranın sağ alt kısmında bulunan “Hazır” seçeneğine basması gerekmektedir.
  • Arkadaşınız “Hazır” seçeneğine bastıktan sonra “Maçı başlat” seçeneğine basıp gerekli ayarlamaları yaparak maçı başlatabilirsiniz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.