FIFA Online 4 Launcher Açılmıyor Sorunu ve Çözümü

FIFA Online 4 Launcher Açılmıyor Sorunu ve Çözümü. FIFA Online 4, geçtiğimiz günlerde kapalı beta versiyonu ile piyasaya sürülmesinin ardından birçok futbol severin favori oyunlarından birisi olmayı başarmıştı. Eylül ayı itibariyle bütün herkese ücretsiz olarak sunulacak olan FIFA Online 4, birçok futbol severin heyecanla beklediği oyunlardan bir tanesidir. FIFA Online 4’ü deneyimleme şansı bulan birçok kişi bazı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bu sorunlardan birisi ise FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorunudur. Bu yazımızda FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorunu ve çözümü ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

FIFA oyun serisi, günümüzde en çok ilgi gören ve oynanan futbol oyunu serilerinden bir tanesidir. Futbol oyun piyasasında fazla bir rakip bulunmaması ve FIFA’nın bu piyasayı domine etmesi sebebiyle, diğer oyun serilerinden daha üstün gelmektedir. Ancak Türkiye’de oyun fiyatlarının oldukça pahalı olmasından dolayı, birçok kişi FIFA oynayamamaktadır. Geçtiğimiz haftalarda FIFA Online 4 adında yeni bir oyun serisinin duyurulmasının ardından birçok Türk oyun sever bu durumdan oldukça memnun kaldır ve oyunu heyecanla beklemeye başladı. Eylül ayı itibariyle tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek olan FIFA Online 4’te kapalı beta kullanıcıları launcher açılmıyor sorunu ile karşılaşmaktadır. FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorununu nasıl çözeceğinizi yazımızın devamında sizlere açıkladık.

FIFA Online 4 Launcher Açılmıyor Sorunu ve Çözümü

FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorununu çözmek için uygulayabileceğiniz çeşitli çözüm yolları bulunmaktadır. Siz de aşağıdaki çözüm yollarını deneyerek FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorununu çözebilirsiniz.

#1. Çözüm Yolu:

İlk olarak uygulamanız gereken çözüm yolu, FIFA Online 4’ü görev yöneticisinden sonlandırıp tekrar başlatmak olmalıdır. Bu çözüm yolunu uygulayarak FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorununu çözebilirsiniz.

#2. Çözüm Yolu:

İkinci olarak uygulamanız gereken çözüm yolu, FIFA Online 4’e gelecek olan güncellemeleri kontrol etmek olmalıdır. Oyun henüz yeni piyasaya sürüldüğünden dolayı bazı sorunları bulunmaktadır. Siz de oyuna gelecek güncellemeleri indirerek, FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorununu çözebilirsiniz.

#3. Çözüm Yolu:

Üçüncü olarak uygulamanız gereken çözüm yolu ise, EA Games’a ticket atmak olmalıdır. FIFA Online 4 launcher açılmadığını belirterek sorunu bildirebilirsiniz. Destek biletinize yanıt vererek FIFA Online 4 launcher açılmıyor sorununu çözebilirsiniz.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.