PUBG 1 Hafta Süre İle Ücretsiz! PUBG Ücretsiz Olarak Nasıl Oynanır?

PUBG 1 Hafta Süre İle Ücretsiz! PUBG Ücretsiz Olarak Nasıl Oynanır? PUBG, son zamanların en çok ses getiren battle royale oyunlarından birisidir. Hatta battle royale oyun modunu dünyamızda popüler eden oyun PUBG denilebilir. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülmesinin ardından oldukça kısa bir süre içerisinde milyonlarca oyuncuya erişen PUBG, zamanının en çok oynanan oyunlarından birisi haline gelmeyi başarmıştır. Her ne kadar eski ihtişamına sahip olmasa da aktif olarak birçok oyuncusu bulunan PUBG kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Bu yazımızda 1 hafta süreliğine ücretsiz olan PUBG’yi nasıl oynayacağınızı sizlere açıkladık.

PUBG 1 Hafta Süre İle Ücretsiz!

PUBG, battle royale oyun dünyasının en etkili ve en çok ilgi gören oyunlarından birisidir. Günümüz battle royale oyunlarına ön ayak olmayı başaran PUBG kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyun içerisinde bulunan birçok farklı detay oyuncuların PUBG’de sıkılmadan vakit geçirmesini sağlarken, oyunda bulunan kozmetikler de önemli bir görsellik katmaktadır. PUBG her ne kadar oldukça başarılı bir oyun olsa da, günümüzde artık o kadar da popüler değil. Yavaş yavaş oyuncu kitlesinin terk etmeye başladığı PUBG’nin en önemli sorunu ise optimizasyon denilebilir. Birçok bilgisayarda o kadar iyi performans veremeyen PUBG, bu sorundan dolayı çok fazla kitle kaybetmiştir.

PUBG Ücretsiz Olarak Nasıl Oynanır?

PUBG, geçtiğimiz günlerde 1 hafta süre ile ücretsiz oldu. Birçok oyuncunun oldukça heyecanlandığı bu haber ile birlikte, oyuncular 1 hafta süre ile PUBG’yi ücretsiz olarak oynayabilir. PUBG’yi bir hafta ücretsiz olarak oynamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • İlk olarak Steam hesabınıza giriş yapın. 
  • Ardından Steam’in mağaza sekmesine giderek, PUBG oyununu aratın.
  • PUBG’nin resmi Steam mağazasından “İndir” seçeneğine tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları tamamlayarak siz de 1 hafta boyunca ücretsiz olarak PUBG oynayabilirsiniz. Eğer oyunu beğenirseniz ve tekrar oynamak isterseniz, bu 1 hafta sonunda oyunu satın almanız gerekecektir. Aksi halde oyunu tekrar oynamanız mümkün değildir.

Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.