Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme, Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Snapchat, günümüzde en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. WhatsApp, Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarından farklılık gösteren Snapchat, ayrıca bir sosyal medya uygulaması olarak da geçmektedir. Üyelerin bir kullanıcı adı belirleyerek giriş yaptığı bu platformda bazı durumda üyeler, kullanıcı adlarını değiştirmek istemektedirler. Bu yazımızda Snapchat kullanıcı adı değiştirme, Snapchat kullanıcı adı nasıl değiştirilir ile ilgili detaylı bir içerik derledik.

Snapchat, yıllardır insanların günlük hayatında sıkça kullandığı uygulamalardan birisidir. İlk çıktığı senelerde oldukça viral olan Snapchat uygulaması günümüzde hala daha sıkça kullanılmaktadır. Farklı kişilerle mesajlaşma imkanı sunan ve bu kişilere anlık fotoğraflar göndermenizi sağlayan Snapchat’te ayrıca harita özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde arkadaş olarak eklediğiniz kişilerin nerede bulunduğunu görüntüleyebilir veya kendi konumunuzu aktif ederek insanların sizi görmesini sağlayabilirsiniz.

Bu gibi özelliklerin yanı sıra Snapchat’e koyulan bir fotoğrafın ekran görüntüsü alınırsa kullanıcıya da bildirim gitmekte. Bu gibi özellikler üyelerin daha rahat bir şekilde ve güvenerek fotoğraf atmasına da sebebiyet vermektedir. İçerisinde barındırdığı onlarca farklı filtre sayesinde de çeşitli ve göze hoş gelen fotoğraflar da çekebilirsiniz. Peki günümüzde oldukça popüler olan ve birçok kişi tarafından sıkça kullanılan Snapchat uygulamasında kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Yazımızın devamında Snapchat’te nasıl kullanıcı adı değiştireceğinizi detaylı bir şekilde açıkladık.

Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Snapchat’te kullanıcı adı değiştirmek mümkün değildir. Snapchat uygulaması üyelerine kullanıcı adı değişikliği sunmamaktadır. Ancak bunun yerine Snapchat üzerinden isminizi değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek Snapchat’te nasıl isim değiştireceğinize ulaşabilirsiniz.

  • İlk olarak Snapchat ana menüsünün “sağ üst” kısmında bulunan “dişli çark” işaretine tıklayarak “ayarlar” sekmesine giriş yapın.
  • Karşınıza gelen pencereden “isim” ögesine tıklayarak kullanmak istediğiniz ismi yazabilirsiniz.

Snapchat ile ilgili daha fazla haber ve içerik için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.